KTR’nin düzenlediği on-line yarışmanın kazananları belli oldu.

KTR firmasının yeni ürünü KTR-STOP Hidrolik frenlerinin tanıtımı amacı ile tüm Dünya’da aynı zamanda başlattığı on-line “KTR-STOP Reaksiyon” sonuçlandı.Oyunda katılımcılar KTR-STOP fren çenelerini kendi reaksiyon süreleri ile en kısa zamanda zamanda kapatmak üzere birbirleri ile yarıştılar.

Mr. Uwe Enge, Oktay Kartal, Zeki Kaba

Yarışma sonucunda tüm Dünya üzerinde katılımcılar içerisinden 3 kişi KTR’den ödül kazanma hakkını elde edildi. Türkiye’den Nord Güç Aktarma Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şirketinden Oktay Kartal’da reaksiyon süresi olarak en iyi üç arasına katılanlar arasında bulundu. Ödülünü WIN II fuarı sırasında KTR Kupplungstechnik GmbH. üst düzey yöneticilerinden Mr. Uwe Enge’den aldı.
İş güvenliği açısından vinçler, maden konveyörleri gibi kritik uygulamalarda kullanılan hidrolik frenler için kapanma süreleri hayati değer taşıyor. Yapılan aktivite ile ideal süre olarak insan reaksiyon hızının 0,4 ile 0,1 sn arasında olabileceği kriteri ile KTR-STOP frenlerin 0,05 saniyeye ulaşabilen frenleme zamanına en iyi vurgu gerçekleştirilmiş oldu.

 Bu haberin PDF halini bilgisayar veya cep telefonunuza indirmek için tıklayınız>>

 


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=2749

Yazan - Ağu 11 2012. Kategori Firma Haberleri, Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı