Konya Döküm ve Yan Sanayi Fuarları Başladı

TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş. tarafından T.C. Ekonomi Bakanlığı, Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası ve KOSGEB’in değerli destekleri alınarak hazırlanan KONDÖKÜM 2011 Konya 2. Döküm Teknolojileri, Kalıp, Paslanmaz Çelik ve Metaller Fuarı, KONYA 4. YAN SANAYİLER FUARI ile eş zamanlı olarak 17 Kasım 2011Perşembe günü saat 12:00’de Konya Vali Yardımcısı Sayın Hayri SAATÇİ, Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tahir BÜYÜKHELVACIGİL, Konya Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın B.İsmail HAYDAROĞLU, çok sayıda davetli ve basın mensuplarının da katıldığı bir törenle KTO- TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde açıldı.

Redüktör dergisi okuyucu ve takipçilerine ilan ettiği gibi katılacağı fuar listesine sadık kalarak, Konya fuarlarında da ilk gününde yerini aldı ve yoğun ziyaretçi ilgisi gördü. Redüktör dergisi farklı yayın anlayışı ile bilgi odaklı iş geliştirmesini Konya fuarlarında bir kez daha gösteriyor, standı ziyaret eden okuyucularını ilgi alanlarına göre bilgilendirme bülten sistemine kaydediyor.

Redüktör dergisi fuar ziyaretçilerine özel olarak dergi konusuna uygun firmalara bir yıllık dergi aboneliği hediye ediyor. Bu fırsatı kaçırmamak için sizde Redüktör Dergisi standını ziyaret edebilirsiniz.

Ülkemizin toplam ihracatı içinde büyük önem taşıyan Konya’da her türlü üretimde ihtiyaç duyulan ürün, teknoloji ve hizmetlerin topluca sergilendiği,  2 yılda bir düzenlenen ve 2009 yılına oranla bu yıl  %40 büyüyen fuarlar, 10 ülkeden 125 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile hazırlanmış.

Yurtdışında, T.C. Ekonomi Bakanlığı, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Odası işbirlikleri ile yapılan etkin tanıtım ve pazarlama çalışmaları neticesinde fuarlar 4 gün boyunca İran, Suriye, Ürdün ve Yunanistan başta olmak üzere, Kafkasya, Ortadoğu, Güney Afrika ve Arap Yarımadası’dan gelecek alım heyetlerine ev sahipliği yapacak. T.C. Ekonomi Bakanlığı himayesinde Orta Anadolu İhracatçılar Birliği ve Tüyap tarafından gerçekleştirilen heyet çalışmaları neticesinde fuarlarımızı ziyarete gelen yabancı işadamları ile fuar alanında gerçekleştirilecek ikili iş görüşmeleri ile sadece katılımcı firmaların değil şehrin ve bölgenin de ekonomik hayatına olumlu faydalar sağlanacak.

Yurtiçinden ise sektörlerin yoğun olduğu illerden hafta sonu ağırlıklı olmak üzere 30 farklı ilden gelecek heyetleri katılımcı firmalar ile Konya’da Tüyap çatısı altında bir araya getirecek.

Döküm sektörünün Anadolu’da ki tek fuarı olan Konya Döküm Fuarı Konya’nın sektördeki gücüne ve ağırlığına paralel olarak büyüyerek önümüzdeki yıllarda sektöründeki ülkemizin en önemli buluşması olacağı düşünülüyor.

Fuarlar, 17- 18- 19 Kasım 2011 tarihleri arasında 10:00 – 19:00, 20 Kasım 2011 günü ise 10:00-18:00 saatleri arasında ziyarete açık olacaktır.


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=999

Yazan - Kas 17 2011. Kategori Fuar, Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı