Kış Döneminde Jeneratör Satışı Yüzde 100 Artıyor

1453972709_Aksa_Jenerat__r_CEO_su__Alper_Peker_511x768

Kış aylarında soğuk hava ve şiddetli rüzgâr nedeniyle Türkiye’nin birçok bölgesinde yaşanan elektrik kesintileri artıyor. Hayatı durma noktasına getiren elektrik kesintileri ile birlikte elektrikli eşyalar bozuluyor, doğalgaz kombileri çalışmıyor ve iş yerleri kredi kartı kullanamadığı için maddi kayıplar yaşıyor. Jeneratöre en çok ihtiyaç duyulan kış dönemlerinde portatif jeneratör satışları da yüzde 100 oranında artış gösterebiliyor.

 
Kar yağışı yaşanan elektrik kesintilerini de beraberinde getiriyor. Isınmadan aydınlatmaya kadar hayatımızın pek çok alanında etkili olan elektriğin kesilmesi büyük kayıplara neden oluyor. Hizmet veren kuruluşların ve kişilerin yaşanan kesintilerden olumsuz etkilenmemesi için ise kullanılan jeneratörler büyük önem taşıyor. Elektrik kesintisinden zarara uğramadan çıkmak için enerji ihtiyacına uygun ve bakımı düzenli olarak yapılan jeneratörleri tercih etmek gerekiyor.

 
Dünyanın ilk beş jeneratör üreticisi unvanına sahip Aksa Jeneratör; keşif, montaj, nakliye, satış sonrası hizmet ve periyodik bakım hizmetiyle enerjinizi güvence altına alıyor. Aksa ihtiyaç olan her an hızlı bir şekilde devreye girerek 7 gün 24 saat kesintisiz enerjinin kapılarını kullanıcılarına aralıyor.

 
Bir iki saatlik kesintilerin bile maddi kayıpları büyük oluyor
Olumsuz hava koşulları ve bakım nedeniyle sık sık elektrik kesintilerinin meydana geldiği ülkemizde, günlük kesintiler bile büyük kayıplara neden oluyor. Kesintilerde çalışmayan kombiler ve ısıtıcılar nedeniyle milyonlarca kişi soğukta kalıyor, özellikle kredi kartı kullanan iş yerleri kısa kesintilerde büyük maddi kayıplar yaşıyor. Kesintilerde yaşanan sorunları önlemenin yolu ise bakımı yapılan jeneratöri kullanmak.

 
Aksa Jeneratör, enerji ihtiyacınıza uygun jeneratörlerle zaman zaman ortaya çıkan olumsuz durumların önüne geçiyor. Sadece satın alma yoluyla değil kiralama yoluyla da dönemsel enerji ihtiyacını karşılayan Aksa Jeneratör, benzinli ve dizel jeneratör gruplarından oluşan geniş ürün yelpazesi ve deneyimli kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışı kiralık jeneratör ihtiyaçlarına çözüm sağlıyor. Aksa Jeneratör, sadece satış hizmetiyle değil, satış sonrası hizmetiyle de kesintisiz enerjiyi kullanıcılarına sunuyor. Aksa garantisi ile satılan ürünlerde, garanti süresi sona erse bile periyodik bakım süresince hiçbir ücret talep edilmiyor.

 
‘‘Kış aylarının kurtarıcısı jeneratörler oluyor’’
Elektriğin artık temel ihtiyaçlarımıza ulaşma yolunda büyük bir araç olduğuna dikkat çeken Aksa Jeneratör Ceo’su Alper Peker “Kış aylarıyla birlikte elektrik kesintileri de gündeme gelmeye başladı. Her sene olduğu gibi kış aylarının kurtarıcısı yine jeneratörler oluyor. Elektrik kesintileriyle beraber jeneratör satışlarımızda da artış oluyor.Ev ve küçük işletmelerin yoğun kullandığı Portatif ürün gruplarında diğer dönem satış rakamlarımıza oranla mevsim normallerinin yaşandığı kış aylarında yüzde 50’lik bir artış yaşanabilirken, içerisinde bulunduğumuz dönem gibi alışılmışın dışında sert hava şartlarının yaşanması bu rakamı yüzde 100 seviyelerine çıkartabiliyor. Türkiye gibi üretim yoğunluğunub olduğu bölgelerde jeneratör kullanımının yüksek olması gerekiyor. Jeneratör tedbir demektir. Hastaneler, akıllı bina sistemleri ve son teknoloji ile donatılmış üretim tesislerinde bir dakikalık kaybın bile şahıslara, kurumlara ve ülke ekonomisine zararını üzülerek gözlemliyoruz. Aksa Jeneratör olarak, kesintilerden kaynaklanan kayıpların önüne geçmek için kullanıcılarımıza gerekli tüm hizmeti ulaştırmaya devam edeceğiz.” diyerek jeneratör kullanımının önemini vurguladı.


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=5253

Yazan - Şub 1 2016. Kategori Firma Haberleri, Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

1 Yorum - “Kış Döneminde Jeneratör Satışı Yüzde 100 Artıyor”

  1. Makalede de denildiği gibi kış aylarının kurtarıcısı jeneratörlerdir.

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı