Keskin Bir Başarı Hikâyesi

1996 yılında lazer teknolojisinin ülkemize gelmesiyle başlayan iş hayatına 2012 yılının başlarında gerçekleştirdiği yeniden yapılandırma ile devam eden Denpa Metal, sektörde keskin bir başarının hikâyesini yazmaya devam ediyor.

Sektöründe öncü kuruluş olma hedefiyle yola çıkan Denpa Metal , otomotivden makine imalat sanayine, mobilya ve reklam sanayisine kadar birçok farklı alanda hizmet veriyor. Üretim parkurunda yer alan son teknoloji makinalarla ürün kalitesinde standardı yakalamayı başaran Denpa, Kalite Belgesi ve bu alanda yaptığı çalışmalarla da ön plana çıkmayı başarıyor.

Denpa Metal

Dünyanın Metali Şekilleniyor

Bursa Demirtaş Sanayi Bölgesinde yer alan Denpa Metal, Lazer kesim, Abkant büküm, Gaz altı kaynak, Punto kaynak, Askılı punta, Argon kaynak gibi hizmetleri etkili ve güvenilir olarak vermek için aldığı önlemlerle de dikkat çekiyor.

Bursa’da Dengesan Metal ve Çorum’da SKB Makine işletmelerini bünyesinde bulunduran Denpa Metal geniş ürün yelpazesiyle birçok farklı sektöre hitap ederken ihracat kapasitesiyle de ülke ekonomisine katkıda bulunuyor. Almanya ve Finlandiya başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat gerçekleştiren Denpa Metal’in yurtiçi  referansları arasında Grammer, Beyçelik, Valeo, Eczacıbaşı gibi kendi sektöründe lider firmalar da yer alıyor.

Kalite Ekip İşidir

Denpa ile ilgili soruları yanıtlayan firma Genel Müdürü İlham Arduç, başarılarının altında yatan en önemli etkenin ekip çalışması olduğuna dikkat çekerek “Kalitenin kalıcı olabilmesi için tüm çalışanların bu anlayışı benimsemesi ve sorumluluk alması gerekiyor. Bizi başarıya götüren en önemli özelliğimiz ekip olarak kalitenin önemini kavramış ve kalite gerekliliklerinde ancak ve ancak ekip çalışmasıyla hedefi tutturabileceğimizin bilincinde olmamızdır” şeklinde açıklamalarda bulundu. Basit veya zor, az veya çok demeden müşterilerinden gelecek isteklere göre uygun çözümü kısa sürede ve ekonomik anlamda yapmayı hedeflediklerini de sözlerine ekleyen İlhami Arduç köklü geçmişlerini geleceğe taşımayı hedeflediklerini de sözlerine ekledi.

Çalışmalarında müşteri odaklı ilerleyen ve “müşteri memnuniyetinde yüzde yüz başarı” ilkesiyle hareket eden Denpa Metal, gelen talep hangi sektörden olursa olsun hızlı ve ekonomik çözümler üretmesiyle rakipleri arasından sıyrılarak ön plana çıkmayı başarıyor.

Denpa Metal San. ve Tic. Ltd. Şti. yıllık büyüme hedefiyle kendine güvenen, modern hizmet binası ile alanında kaliteli hizmet sunan, kurumsallaşma yolunda personel eğitimine, çevre ve insan sağlığına önem veren bir kuruluş olarak yoluna devam ediyor.

www.denpametal.com

www.dengesan.com

www.skbmakina.com

Bu haberi PDF olarak indirmek için tıklayın>>

 

 


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=3854

Yazan - Mar 28 2013. Kategori Haberler, Ürünler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı