Kayseri Sanayi Odası’ndan Hes Kablo’ya 3 ödül birden

1451397275_sanayi_gecesi_25.12__318__640x430

Türkiye’nin lider kablo üreticisi Hes Kablo, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) tarafından her yıl düzenlenen Sanayi Gecesi’nde 3 ödüle birden layık görüldü. Hes Kablo, ISO 500 Listesi sıralamasında Kayseri 1’incisi, ‘Kayseri’de en çok ihracat yapan firmalar’ sıralamasında Kayseri 2’ncisi olmanın yanı sıra ‘Kayseri 2014 Kurumlar Vergisi’ sıralamasında da 7’nci sırada yer alarak ödüllerin sahibi oldu.
Türkiye’nin lider kablo üreticisi Hes Kablo, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen Sanayi Gecesi’nde 3 ödüle birden layık görüldü.

 

Boydak Holding’in grup şirketlerinden Hes Kablo, ISO 500 Listesi sıralamasında Kayseri 1’incisi, ‘Kayseri’de en çok ihracat yapan firmalar’ sıralamasında Kayseri 2’ncisi olmanın yanı sıra ‘Kayseri 2014 Kurumlar Vergisi’ sıralamasında da 7’nci sırada yer alarak ödüllere layık görüldü.

 
Hes Kablo’nun ISO 500 Kayseri 1’incilik ödülünü, Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı H. H. Gürdoğan, Kayseri Valisi Orhan Düzgün’ün elinden aldı. Her zaman çalışanıyla birlikte el ele büyüyen Hes Kablo’nun en çok ihracat yapan firmalar sıralamasında Kayseri 2’nciliği ödülünü ise firmada 30 yıldır görev yapan Laboratuvar Şefi Ahmet Hasekiz, MÜSİAD Başkanı Nail Olpak’tan teslim aldı. Kurumlar Vergisi 7’ncilik ödülü ise, Genel Müdür Bekir Irak’a, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından takdim edildi.

 
Kayseri Ommer Otel’de düzenlenen Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Kayseri Valisi Orhan Düzgün, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ve çok sayıda davetli katıldı.


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=5070

Yazan - Oca 4 2016. Kategori Firma Haberleri, Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı