Kauçuk 2012 fuarı için geri sayım başladı

Kauçuk sektörünün en önemli ticari etkinliği katılımcı firmaları profesyonel ziyaretçiler ile buluşturmaya hazırlanıyor

TÜYAP tarafından Kauçuk Derneği işbirliği ile düzenlenen “İstanbul 7. Kauçuk Endüstrisi Fuarı” 13-16 Eylül 2012 tarihleri arasında Büyükçekmece’deki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Ekonomik dengelerin hızla değiştiği, global rekabetin ve yeni pazar arayışlarının önem kazandığı günümüzde kauçuk sektörünü bir araya getiren fuarda firmalar, en son ürün, teknoloji ve yeniliklerini bir arada sergileyecek, dünyanın farklı ülkelerinden gelen nitelikli ziyaretçilerle buluşacak. Fuar, aynı zamanda ticari pazarlama ortamı sağlayarak, firmaların gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında yeni iş fırsatları yaratmalarına aracılık edecektir.

Fuarın pazarlama çalışmaları Tüyap’ın yurtdışı ofisleri ve temsilcilikleri kanalıyla yurtdışı hedef pazarlar olan Komşu Ülkeler, Balkanlar, Kafkasya, Avrupa, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Batı ve Orta Asya ülkeleri başta olmak üzere dünya genelinde; yurtiçinde ise merkez ofis ve 11 bölge ofisi kanalıyla tüm Türkiye’de yoğun olarak yürütülmektedir. Etkin tanıtım çalışmaları sonucunda Kauçuk 2012 fuarı geçen yıllarda olduğu gibi sektöre büyük katkı sağlayacaktır.

Kauçuk 2012 fuarı etkinlikleri arasında düzenlenecek I. Ulusal Kauçuk Kongresi sektörün gelişimine ivme kazandırmayı hedefliyor

Kauçuk Derneği, 2018 yılında ülkemizde düzenleyeceği ve sektörün dünyaya tanıtımı için önemli bir fırsat olan RubberCon Uluslararası Kauçuk Konferansı’na hazırlık amacıyla fuarla eşzamanlı olarak 1. ULUSAL KAUÇUK KONGRESİ’ni düzenleniyor. 14-15 Eylül tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek kongrede kauçuk bilimi ve teknolojisi alanındaki gelişmelerin paylaşılması ve Türkiye’de bu alana olan akademik ilginin geliştirilmesi hedefleniyor.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da gerçekleştirilecek Kauçuk 2012 Fuarı 13-15 Eylül tarihlerinde 10:00–19:00 saatleri arasında, 16 Eylül günü ise 10:00–18:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecektir. www.istanbulkaucukfuari.com web sitesinden fuar hakkında detaylı bilgi ve online davetiye edinebilirsiniz.

 

Bu haberi PDF olarak okumak veya bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız>>


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=2638

Yazan - Ağu 3 2012. Kategori Fuar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı