E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

İttifak Holding’in İştiraki İmaş Makine Viteral Markasıyla Yem Makinesi Üretecek

1463397765_MustafaOzdemir_800x533

İttifak Holding’in iştiraki İmaş Makine, değirmencilik sektöründeki başarılı çalışmalarından sonra şimdi de hayvan yemi makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet göstermeye başladı. Viteral markasıyla hizmet verecek olan İmaş Makine, hem yurtiçindeki hem de yurt dışındaki yem tesisi projelerine makine üretecek.

Hisse senetleri Borsa İstanbul’da işlem gören İttifak Holding’in iştiraki İmaş Makine, Viteral markasıyla hayvan yemi makine ve ekipmanlarını üretecek. İmaş Makine, bugüne kadar değirmencilik sektöründeki güçlü markası Milleral’den edindiği bilgi ve deneyimi Viteral’de de kullanacak.

İmaş Makine Genel Müdürü Mustafa Özdemir, yeni yatırıma ilişkin, hem yurtiçinden hem de yurtdışından gelen talepler doğrultusunda Viteral markasıyla yem tesisi üretmeye başladıklarını söyledi. İttifak Holding’in gücüyle İmaş Makine olarak faaliyet gösterdikleri sektörlerde sürdürülebilir büyüme ve inovasyonu temel prensipler olarak kabul ettiklerini belirten Özdemir, “Ülkemizin gelişim ve ihracat hedeflerine paralel hedeflerimize doğru emin adımlarla ilerliyoruz” diye konuştu.

Yüksek teknoloji ile makine üretimi yaptıklarını da kaydeden Özdemir, “Viteral markamızla yem tesislerini kusursuz mühendislik yaklaşımıyla verimli tesislere dönüştürüyoruz. Bu alanda yatırım yapmak isteyen tüm müşterilerimize kurduğumuz tesisler ile katma değer sağlıyoruz” dedi.

Bir yem tesisi için gerekli olan makine ve ekipman üretiminden otomatik kontrol sistemlerine, süreç tasarımından satış sonrası eğitim ve servis hizmetine kadar müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını hızlı ve eksiksiz şekilde çözdüklerini belirten Özdemir yatırıma ilişkin şu bilgileri verdi: “2016 yılı içerisinde boy gösterdiğimiz GFFC 2016 5. Dünya Yem ve Gıda Kongresi ve Victam Asia 2016 fuarı ile yem sektörünün önde gelen firmaları arasında yerimizi almanın gururunu yaşarken sektörün gösterdiği ilgiyle, doğru yolda olduğumuzun bilinciyle çok daha fazla çalışıyoruz. Viteral olarak 2016 yılında teslim edilmek üzere Selet Entegre Et ve Süt Ürünleri A.Ş. için 25 ton/saat’lik ve Koçlar Yem A.Ş. için ise 20 ton/saat’lik iki projeyi yüksek teknoloji ürünü makineler ve kusursuz sistem mühendisliği yaklaşımlarımızla teslim edecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”

buy levitra uk online

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir