İspak Ambalaj TPM Mükemmellikte Kararlılık Ödülü’nü Kazandı

1459521925_20160323_155226_800x450

Kibar Grubu şirketlerinden İspak Ambalaj, TPM Ödülleri’nin ikinci basamağı olan TPM Mükemmellikte Kararlılık Ödülü’nü (Award For Excellence in Consistent TPM Commitment) almaya hak kazandı.

İş yerlerinin rekabet gücünü arttırmayı amaçlayan TPM (Total Productive Maintenance), verimli bir çalışma ortamı yaratılması ve kayıpların ortadan kaldırmasına yönelik bir Japon yönetim sistemi. TPM çalışmaları kapsamında otonom bakım, 5S, planlı bakım, kaizen, eğitim ve yetkinlik geliştirme, yeni ürün ve ekipman projeleri, kalite, Ofis TPM ve iş güvenliği alanlarında çalışmalar gerçekleştiriliyor.

2009 yılında Toplam Üretken Bakım (Total Productive Maintenance – TPM) çalışmalarını başlatan İspak Ambalaj, toplam 5 aşamadan oluşan TPM Ödülleri’nin ilk basamağı olan TPM Mükemmellik Ödülü’nü (TPM Award) 2012 yılında aldı. 2015 yılının haziran ayında ön denetimden geçen İspak, aralık ayında ise final denetimini başarıyla tamamlayarak ikinci basamak ödülünü almaya hak kazandı.

İspak, 40 yılı aşkın tecrübesi, yenilikçi ve ilerici ekibiyle esnek ambalaj sektörüne ürün ve hizmetler sunuyor. Her türlü işlenmiş gıda, şekerleme, çikolata, süt ve süt ürünleri, ilaç, kozmetik, sigara, içecek, beyaz eşya, izolasyon sektörleri için ambalaj çözümleri üreten İspak, ülkemizin ve dünyanın önde gelen birçok firmasına hizmet veriyor.
JIPM firması tarafından verilen TPM Ödülleri’nin bütün basamaklarını almayı hedefleyen İspak Ambalaj, kalite politikasından hiçbir zaman taviz vermeden “sürekli değişim” sloganıyla çalışmalarını sürdürüyor.


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=5748

Yazan - May 13 2016. Kategori Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı