İmaş Makine Genel Müdürlüğü’ne Tuncay Lamcı atandı

İttifak Holding iştiraklerinden İmaş Makine’nin yeni Genel Müdürü Tuncay Lamcı oldu.

Değirmen sistemleri üretimi sektöründe, altmışa yakın ülkeye ihracat yapan İmaş Makine’de yapılanma devam ediyor. İttifak Holding bünyesinde yer alan, Milleral ve Cuteral markalarıyla dünya çapında tanınan İmaş Makine’nin Genel Müdürlük görevine Tuncay Lamcı atandı.

1974 Konya doğumlu olan Tuncay Lamcı, Gaziantep Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nü tamamlamasının ardından, İttifak Holding iştiraklerinden  Selva Gıda A.Ş.’de kariyer hayatına başladı. 2002 yılında, Schneider Elektrik bünyesine, makine imalatçılarına satış ve teknik çözüm konusunda Konya Bölge Sorumlusu olarak görev alan Lamcı, Ankara Bölgesi Bayi Kanal Yönetimi’nde de üç sene görev yaptı. Kariyerine 2010 yılından itibaren İmaş Makine’de devam eden Tuncay Lamcı, Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

İyi derecede ingilizce bilen Tuncay Lamcı evli ve iki çocuk babasıdır.

İmaş Makine hakkında
1989 yılında 300 m2 kapalı alanla Karatay Sanayisi’nde İttifak Makine Sanayi A.Ş. unvanıyla kurulan şirketin ilk faaliyet konusu, un fabrikaları üretimi. Markalaşma çalışmalarını 2003 yılında tamamlayan şirket, değirmen makinelerini “Milleral”, testere tezgahlarını “Cuteral” markası ile üretmeye başladı. Cuteral markasıyla ürettiği şeritli testere tezgâhlarıyla sanayiciye zamanında teslim, hızlı servis prensibiyle kalite ve güvenin markası oldu. Kurum, Milleral markasıyla da; değirmen diyagram, projelendirme, üretim, montaj ve devreye alma dahil komple sistemler üretme kabiliyeti ve kalitesini müşterileriyle paylaşıyor.


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=757

Yazan - Eki 10 2011. Kategori Firma Haberleri. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı