E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

Henkel, 40 numaralı WD-40 takımı ile Dünya Offshore Şampiyonası’nda

Bu yıl Işıklar Dünya Offshore 225 Şampiyonası’nda 40 numaralı takım, Henkel’in koruyucu-yağlayıcı ve pas sökücü ürünü & markası WD-40 sponsorluğunda yarışıyor. Dünyanın en heyecanlı motor sporları organizasyonlarından biri olan offshore yarışlarının 20 Ekim tarihine kadar devam etmesi planlanıyor.

İstanbul Offshore Kulübü tarafından düzenlenen Işıklar Dünya Offshore 225 Şampiyonası’nda bu yıl Henkel, koruyucu – yağlayıcı ve pas sökücü ürünü & markası WD-40 ile 40 numaralı takımın sponsorluğunu üstleniyor.

Henkel’in 40 numaralı takımın elde edeceği başarılar, WD- 40 adlı ürünün bilinirliğinin daha da artmasına önemli bir katkıda bulunacak. Bir şişede beş ürün birden sunan WD-40; nem atma, pas çözme, pastan koruma, temizleme ve yağlama fonksiyonlarını bir araya getirme özelliği ile tercih ediliyor.

Henkel sponsorluğunda yarışa katılan 40 numaralı WD-40 takımı, Işıklar Dünya Offshore 225 Şampiyonası’nda, yaklaşık altı ay boyunca, Türkiye genelinde farklı illerde cumartesi ve pazar günleri düzenlenecek yarışlarda mücadele verecek.

Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Kozmetik ve Kişisel Bakım ile Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş alanında lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel, Persil, Schwarzkopf ve Loctite gibi tanınmış markaları ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 48.000 çalışanı bulunan Henkel, 2010 mali yılında 15,092 milyar Euro’luk satış ve 1,862 milyar Euro’luk faaliyet karı gerçekleştirmiştir. Henkel imtiyazlı hisse senetleri, Almanya DAX borsa endeksine kayıtlıdır ve şirket “Fortune Global 500” listesinde yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir