Helisel dişlilere özgü, yüksek sürdürülebilir performansa sahip redüktörler

Ülkemizdeki ilk redüktör ve dişli üreticilerinden olan ZET Redüktör Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2006 yılından itibaren tüm tasarım ve üretim etkinliklerini Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 8’500m2’lik fabrika binasında sürdürmektedir.


Kisssoft ve CAM Works programlarından yararlanılarak tasarlanan dişli ve redüktörler; tümüyle yeni tasarım kapsamında modern üretim makinelerimiz ile yüksek kalite ve hassasiyetle üretilmeye başlanmıştır.CNC yatay ve dik işleme tezgahları, CNC torna, CNC dişli azdırma, CNC dişli profil taşlama, CNC Bohrwerk, CNC konik iç ve dış silindirik taşlama tezgahları gibi bir çok makine ve ekipmandan oluşan bu parkur her geçen gün ZET Redüktör’ün ürün yelpazesini daha da genişletmektedir.


Süregelen Eski Sorunlarınız İçin Yeni Çözümler

ZET Redüktör’ün yeni nesil HE ve KH serisi redüktörleri monoblok gövde yapısına ve helisel dişlilere özgü, yüksek sürdürülebilir performansa sahip olmaları ve tüm yüzeylerden sorunsuzca monte edilebilmeleri gibi bir çok üstün özellikleriyle, günümüz gereksinimlerini artık karşılamakta zorlanmaya başlayan eski tip redüktörlerin yerini almaya hazırlanıyor. ZET Redüktör’ün yeni nesil HE ve KH serisi redüktörleri yüksek sürdürülebilir performans, her yüzeyden sorunsuz montaj, en uygun ağırlık/dayanıklılık oranı, 300N’den 70.000Nm’ye kadar değişik tork kapasitesi ve i = 2,5’dan i = 130’a varan geniş tahvil oranı seçeneği gibi bir çok avantajı müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Yeni nesil HE ve KH serileri monoblok gövde yapısının ve helisel dişlinin sağladığı bu üstün niteliklerle kimya endüstrisinden maden endüstrisine, gıda endüstrisinden yapı endüstrisine kadar her alanda kullanılıyor. ZET Redüktör’ün monoblok ailesi yeni 360 gövde ebadı ve ülkemizde daha çok ithal kaynaklardan karşılanabilen plastik ekstruder serisi redüktörleriyle her geçen gün daha da büyümektedir. ZET Redüktör’ün konvansiyonel ürünleri koaksiyel redüktörler için 10 – 5000 dev/dk, paralel milli redüktörler için 1,6 – 630 dev/dk, konik dişli redüktörler için 1 – 1500 dev/dk ve özel dizayn redüktörler için 1 – 1500 dev /dk devir aralığında tercih edilebilmektedir.


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=853

Yazan - Eki 16 2011. Kategori Haberler, Redüktör. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

1 Yorum - “Helisel dişlilere özgü, yüksek sürdürülebilir performansa sahip redüktörler”

  1. emin elüstü

    ZET redüktörler 3000 devir elektrik motoru bağladığımda 1500 devir üretirmi? veya 3000 devir elektrik motoru bağladığımda çıkışında en yüksek kaç devir güç veriyor

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı