Güç Aktarım Dergisi Automechanika’da

Automec hanica

11-14 Nisan tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Automechanika İstanbul Fuarı’nda standımızı ziyaret edecek okurlarımız dergimize ücretsiz olarak ulaşma imkanı bulacak.

Fuar esnasında röportaj ve haber çalışmaları için bizimle iletişime geçiniz: 0212 252 71 85  editor@finansreklam.com

Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet ve Bisiklet sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirecek olan Automechanika İstanbul Fuarı bu yıl 11-14 Nisan tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. 38 ülkenden 1099 katılımcı ve 36.126 ticari ziyaretçinin beklendiği Automechanika İstanbul Fuarı’nda, biz de Güç Aktarım ve Hareket Kontrol Dergisi olarak sektörle F02-B standında yerimizi aldık.

Parça ve Sistemler: Güç aktarımı, şasi, gövde, elektrik/elektronik grupları, iç ve dış sistemler ve modüller, tahrik, tahrik dinamikleri ve elektronik kontrol grupları için araç parçaları ve bileşenleri.

Onarım ve Bakım: Araç servis ve onarım donanımı, gövde onarım ekipmanları ve boya malzemeleri, atölye donanımı, bayilik hizmetleri, atık yönetimi ve geri dönüşüm.

Aksesuarlar ve Tuning: Araç aksesuarları, özel donanım, tuning, performans sistemleri, dizayn ince işleri

Servis ve Araç Yıkama: Dolum istasyonu donanımı, taşıt bakım donanımı ve araç yıkama ekipmanı

Etkinliğin kredibilitesi, birçok saygın sektör kuruluşunun desteğiyle kanıtlandı: AASA – Otomotiv Aftermarket Tedarikçileri Derneği; APRA – Otomotiv Parçaları Yeniden Üreticileri Derneği; ASA – Otomobil Servis Ekipmanları Üretici ve İthalatçıları Derneği (Almanya); EGEA – Avrupa Garaj Ekipmanları Birliği (Belçika); HDMA – Ağır Vasıta Üreticileri Birliği; MEMA – Motor ve Ekipman Üreticileri Derneği; OAC – Uluslararası Otomotiv Konseyi; TAYSAD – Taşıt Araçları Parça Sanayicileri Derneği; ZDK – Alman Motor Endüstrisi ve Tamir Federasyonu.
Automechanika İstanbul, uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı Petroleum İstanbul ile aynı anda gerçekleştirilecek.

Ayrıntılı bilgi ve fuar görseller için lütfen www.automechanika.com.tr adresini ziyaret edin.

 


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=3909

Yazan - Nis 10 2013. Kategori Fuar, Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı