Gleason salyangoz taşlı taşlama tezgâhların da yenilik

Gleason salyangoz taşlı taşlama tezgâhlarına profil taşlama opsiyonunu ekledi

Gleason Pfauter Hurth grup firmalarının yönetimi Gleason Corporation, 26 Mart 2013 tarihinde 300TWG Salyangoz taşlı taşlama tezgahında profil taşlama opsiyonunun sunulduğunu bildirdi.

BES Portraits

Gleason 300TWG tezgâhı özellikle yüksek düzeyde verimlilik ve esneklik talep eden orta ve büyük miktarda üretim yapan müşterilere ideal bir makine olmuştur. 300 TWG tezgahı profil taşlama seçeneğinin eklenmesi ile küçük miktarda ve yüksek hassasiyetli üretimi de kapsayarak evrensel dişli taşlama tezgahına dönüşmüştür. İki süreç kombinasyonu ile tüm üretim yelpazesini kapsamaktadır.

Profil ve Dişli Taşlama Çözümleri ve Ürün Yönetimi Direktörü Dr. Antoine Tuerich  konu hakkında şu bilgileri verdi: “Bilenebilir profil taşlama seçeneği entegrasyonu ile  zaten başarılı olan 300TWG Salyangoz Taşlı Dişli Taşlama tezgahı daha esnek hale ve her müşterinin ihtiyacını karşılayabilecek duruma gelmiştir.  Müşterinin uygulamasına bağlı olarak, salyangoz taşlı taşlama yada profil taşlama tezgahı olarak kullanılabilir. Kullanıcı dostu, grafik destekli yazılım süreci kolaylaştırmakta ama aynı zamanda yüksek derecede kapsamlı kontrol sağlamaktadır.

Gleason Firmasının misyonu, küresel müşteri tabanında, Dişli Üretiminde Tek Çözüm sağlayıcısı olmaktır. Gleason dişli üretim tezgâhları ve ilgili ekipmanların geliştirilmesi, üretimi ve satışı konusunda bir dünya lideridir. Şirketin ürünleri, otomotiv, kamyon, uçak, tarım, madencilik, rüzgar enerjisi, inşaat, elektrik el aletleri ve denizcilik endüstrisi ve çeşitli endüstriyel ekipman pazarlarında kullanılmaktadır.  Gleason Firmasının Amerika’da Rochester, New York; Rockford, Illinois; Dayton, Ohio; Almanya’da Münih ve Ludwigsburg; İsviçre’de Studen; Hindistan’da Bangalore ve Çin’de Suzhou’da imalat operasyonları, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya-Pasifik bölgesinde satış ve servis ofisleri bulunmaktadır.

Gleason hakkında daha fazla bilgi için Unan Teknik 0216 467 4980 yada info@unanteknik.com adresine başvurabilirsiniz.

 


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=4061

Yazan - Tem 13 2013. Kategori Dişli. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı