FANUC Şerifali’de yeni binasını açtı

FANUC 25.09.2012’de Şerifali’deki yeni binasının açılışını gerçekleştirdi.

IMG_6249_405x270

Açılış konuşmaları FANUC FA (Factory Automation) Türkiye bölümü Direktörü Rostislav Svoboda, Robotics Türkiye bölümü Direktörü Marco Ghirardello ve Robomachine Bölümü Direktörü Minouru Fujita tarafından yapıldı.

FANUC FA bölümü Direktörü Rostislav Svoboda

FANUC FA bölümü Direktörü Rostislav Svoboda

1995’ten bu yana Türkiye’de faaliyette olan FANUC FA bölümü Direktörü Rostislav Svoboda “FANUC’UN misyonu müşterilerimize daha yakın olmak ve Türk piyasasında güvenle büyüyen ürünlerimize destek vermek olmuştur. Türkiye’de hizmet verdiğimiz yıllar boyunca uzun bir yol aldık. Farklı zaman aralıklarında farklı isimler, farklı organizasyon yapıları oldu, ama en önemlisi hedefimizi hiç değiştirmedik. Hedefimiz her zaman için ürünlerimizi desteklemek ve müşterilerimize mükemmel hizmet sağlamak oldu. Bugün her 3 FANUC bölümü için de çok önemli bir gündür.FA,Robotics and Robomachine ortak bir sarı dünyada tek bir çatı altında buluşmak üzere kapılarını açıyorlar. Bu yeni ofis açılışının FANUC’un son aylarda tüm avrupada daha güçlü ve tek bir sarı takım olması konusunda kayda değer bir kanıt olduğunu düşünüyorum. Bu adımla birlikte sadece FA değil aynı zamanda RO ve RM daha güçlerini birleştirerek işlerinde faydalı hale getirecektir. Ümit ediyorum ki bu kazançlar en fazla siz müşterilerimiz açısından görünebilir olur ve sizler tarafınızdaki bu yeni rüzgarı hissedebilirsiniz. Bu yeni binamız ile birlikte sadece 3 bölümümüz bir arada olmayacak, aynı zamanda daha büyük showroomumuzda müşterilerimize eğitimler yapmayı planlamaktayız. Yedek parça depo alanımız da genişlemiş olmakla günlük servis ihtiyaçlarını karşılayacak yeterli stoğumuz olacaktır.Bölümler arası iletişimimiz daha kolay ve müşterilerimiz aynı alanda tüm çözümleri FANUC’tan temin edebilmenin eşsiz şansına sahip olacaklardır.”dedi.

Robotics Türkiye bölümü Direktörü Marco Ghirardello

Robotics Türkiye bölümü Direktörü Marco Ghirardello

Robotics Türkiye bölümü Direktörü Marco Ghirardello “FANUC Robotics Türkiye’de 8 yıl önce doğdu. O zamanlar Fanuc Robotics İtalya Türkiye’deki operasyonlardan sorumlu idi. Ancak satış yapmak için değil, fabrikalarında zaten kurulu FANUC Robotları bulunan müşterilerine teknik destek sağlamak için. Türkiye’nin otomasyonu lokal olarak geliştiren bir ülke olduğunu farkındayız ve bunun için FANUC Robotics burada yerel ofisini kurdu çünkü FANUC’un ana taahhüdü Müşteri Memnuniyetidir. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ demek tüm FANUC tecrübesinin size getirmektir.    Dünyadaki tüm şirketlerin 60%’ı FANUC a güveniyor, Siz de bize güvenebilirsiniz”dedi.

Robomachine Bölümü Direktörü Minouru Fujita

Robomachine Bölümü Direktörü Minouru Fujita

Robomachine Bölümü Direktörü Minouru Fujita ise “Nisan 2012’de müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek ve bunu geliştirebilmek amacıyla, FA, Robot ve Robomachine bölümleri Luxembourg’daki genel merkezimizde birleşti. Bunu burada gururla söylemek isterim ki Türkiye bu üç bölümü bir arada aynı binada bulunduran ilk ülke oldu. Robomachine bölümü Robodrill adını verdiğimiz freze makinaları, tel erezyon makinaları dediğimiz Robocut ve tam elektrikli plastik enjeksiyon makinaları olan Roboshot’ların satış ve servisiniden sorumludur. Türkiye’nin Robomachine için çok büyük bir market olacağına inanıyoruz. En büyük otomotive üreticileri Türkiye’de ve sanayi çok hareketli. Türkiye’de insanların yaş ortalaması 29, Japonya’da ise 43 bu avantajın yanı sıra Türkler çok enejik, özenli ve Japonlar gibi çok alışan insanlar. Biz tüm gücümüzle FA, Robomachine ve Robot Bölümlerimiz ile birlikte Türk müşterilerimizi desteklemeye devam edeceğiz.Ayrıca belirtmek isterim ki; FANUC Robocut (Tel Erezyon Makineleri) satış ve servis aktiviteleri direk olarak FANUC Türkiye üzerinden yürütülmeye ve yeni FANUC binasında Operatör Eğitimleri verilmeye başlanmıştır.”diyerek sözlerini tamamladı. Konuşmanın ardından showroom gezildi ve FANUC 3 bölümünün birleşmiş gücüyle müşterilerine “SARI DÜNYAYA HOŞGELDİNİZ” dedi.

IMG_5959_405x270


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=3475

Yazan - Ara 20 2012. Kategori Firma Haberleri, Makine. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı