EuroBLECH 2012’ nin Sloganı; “Gelecek İçin Sorumluluk”

Saç işleme endüstrisinde  dünyanın en büyük sektörel fuarı olan “EuroBLECH 2012”ye Türk firmaları damgasını vuracak !!

 

Ekim ayında Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenecek fuara Türkiye, ev sahibi Almanya ve İtalya’dan sonra 3.büyük katılımı sağlıyor.

Türkiye’nin, 2 yıl arayla düzenlenen fuara Çin, Hollanda ve İsviçre’yi geride bırakarak 2010 yılına kıyasla ciddi oranda büyüyen bir katılım göstermesi, Türk Sanayi’ndeki büyümenin de göstergesi olarak yorumlanıyor.

Bu yıl 23-27 Ekim 2012 tarihleri arasında Almanya’nın Hannover şehri fuar alanında gerçekleştirilecek olan EuroBLECH 2012’ye, fuarın başlamasına daha beş ay olmasına rağmen şimdiden 37 ülkeden 1.340 katılımcı firma katılıyor.Net 84.000 m2 ile %6’nın üzerinde büyüyen fuara Türkiye, Almanya ve İtalya’dan sonra 3.cü büyük ülke katılımı sağlıyor.Fuarla ilgili olarak bugün İstanbul’da düzenlenen basın toplantısında söz alan EuroBLECH Fuar Direktörü Nicola Hamann;

 

“ Bu Türkiye’ ye üçüncü gelişimiz. Türkiye olağanüstü bir gelişme gösterdi. Bu yıl Türkiye’den fuara hem m2, hem de katılımcı sayısı olarak büyük ilgi var. Fuarın yüzde 60 katılımcısı zaten Almanya. Daha sonra İtalya geliyor. Türkiye ise 3.büyük ülke. Çin’den bahsediyoruz ancak, ülkelerimiz arasında gelişen ilişkiler başta olmak üzere Türk firmalarının sunduğu kaliteli ürünler ayrıca coğrafya olarak yakın olması Türkiye’ye ilgiyi arttırıyor” diyerek, her zaman gündeme gelen vize sorununa da değindi.

 

“Katılımcılar ve özellikle ziyaretçilerin yaşadığı vize problemi için fuar şirketi olarak ilgili merciler nezdinde loby faaliyetleri yapıyoruz. En azından iş adamlarına yönelik bu sürecin kolaylaştırılması için girişimlerimiz var” diyen Hamann, bu sorunların kısa bir zaman sonra çözüleceğine inandığını belirtti.

 

EuroBLECH 2012’ nin Sloganı; “Gelecek İçin Sorumluluk”

Bu yılki EuroBLECH fuarı, “Geleceğin Sorumluluğu” ilkesiyle enerji verimliliğine sahip teknolojilere, çevre dostu üretim yöntemlerine ve malzemelerin bilinçli kullanımına odaklanıyor.Fuarda, çevre bilinci, doğal kaynakların tutumlu kullanımı, enerji verimliliği ve mobil yapılar gibi genel trend konulara da yer verilecek.

Bu haberin PDF formatını bilgisayar veya cep telefonunuza indirmek için tıklayınız>>


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=2680

Yazan - Ağu 7 2012. Kategori Fuar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı