E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

Endüstriyel Yağlarda Lider Marka Petrofer

Petrofer Türkiye, 600 den fazla çeşit endüstriyel yağ, motor yağları ve gres yağı ürünleri ile sektörün öncüsü konumundadır.’

Tamer TAŞKIN Petrofer Yönetim Kurulu Başkanı

Petrofer Türkiye, 600 den fazla çeşit endüstriyel yağ, motor yağları ve gres yağı ürünleri ile sektörün öncüsü konumundadır. En son araştırma ve geliştirmeleri yansıtan 600’den fazla çeşit endüstriyel yağ ve kimyasal ürünü müşterilerinin hizmetine sunan bir Alman firmasıdır. Müşteriye hizmete adanan altmış yıllık bilgi birikimi ve rakiplerinin geçemediği ürün know-how’ı ile PETROFER, şirket imajını da 21. yüzyıla taşımaktadır. Firma; yenilenen imajı, şirket stratejisi ve tecrübeli teknik kadrosu ile uluslararası pazarlarda güçlü bir konumda yerini almaktadır.

PETROFER, sanayide kullanılan yağlayıcı ve kimyasallar konusundaki artan talepler ile son 50 yıl içerisinde hızla gelişen Türk sanayisine paralel olarak, ileri teknoloji ile üretilen ürünleriyle Türkiye pazarında da yerini almıştır. Sürekli artış gösteren taleplerin karşılanması amacıyla 1983 yılında temsilcilik olarak başlatılan çalışmaların sonucunda, Haziran 1995 tarihinde PETROFER Endüstriyel Yağlar Sanayi ve Tic. A.Ş. Türk – Alman ortak yatırımı olarak İzmir’de kurulmuş ve bir yıl gibi kısa bir süre içinde üretime başlanmıştır.

Bu haberin devamını bilgisayarınıza indirmek veya okumak için TIKLAYINIZ>>

Benzer Haberler:

XTLTM motor yağları artık Türkiye’de…
Yağ Formülasyonunda Dengeli Yaklaşımın Faydaları
Redüktör ve Güç Aktarım Organlarında Enerji Tasarrufu Sağlayın, Makinelerinize Ömür Katın.
ExxonMobil’den Mobilcut ve Mobilgrind Metal İşleme Sıvıları
ExxonMobil Araştırma ve Mühendislik, Ürün Araştırma ve Teknoloji’den Kathleen H. Tellier İle Röportaj

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir