Endüstrinin en hareketli fuarı başlıyor!

2010 yılından bu yana büyüme göstererek 4 milyar dolar iş hacmini hedefleyen “OTOMASYON”, 70 ayrı sektörün çözüm ortağı “ELEKTRİK-ELEKTRONİK”, 50 Milyar dolarlık iş hacmine sahip “LOJİSTİK” ve makine sektörünün itici gücü “HİDROLİK & PNÖMATİK” sektörleri  WIN 2. Faz’ da buluşuyor.

 WIN Fuarları, 2. Fazı’nda, “Endüstriyel Otomasyon”, “Elektrik – Elektronik” , “Hidrolik & Pnömatik” ve “İç Lojistik” sektörlerini buluşturacak.

 

Fuar, 29 Mart-01 Nisan 2012 tarihleri arasında Hannover Messe Bileşim Fuarcılık A.Ş tarafından TÜYAP’ta  düzenlenecek. Dört ayrı fuarı tek çatı altında toplayan Avrasya Bölgesi’nin bu lider organizasyonu, T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Ekonomi Bakanlığı, TOBB, OAIB ve KOSGEB olmak üzere yerli ve yabancı 78 kuruluş tarafından destekleniyor.

Aralarında alanında lider markaların da bulunduğu yerli katılımcılarla beraber Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa, Güney Kore, Hindistan, Hollanda, İngiltere, İran, İspanya, İsviçre, Polonya, Portekiz, Romanya, Sırbistan, Ürdün ve Yunanistan’dan toplam 1.744 firmanın katılımını onayladığı fuarda Almanya, Bulgaristan, Çin, İtalya ve Tayvan ülke pavilyonlarıyla yer alacaklar.

Fuarın açılışı, Almanya’nın Aşağı Saksonya Eyaleti Ekonomi, Çalışma ve Ulaştırma Bakanı Jörg Bode tarafından yapılacak.

Sektörün önde gelen dernek ve birliklerinin başkanlarının ve ilgili bakanlıkların temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek açılış törenine, Almanya’nın Aşağı Saksonya Eyaleti Ekonomi, Çalışma ve Ulaştırma Bakanı Jörg Bode de konuşmacı olarak katılacak.

Hannover Messe Bileşim A.Ş. Genel Müdürü Alexander Kühnel, fuarın katılımcı ve ziyaretçiler açısından son derece verimli geçeceğine inandıklarını belirterek “Fuara her yıl olduğu gibi  bu yıl da Ekonomi Bakanlığı’nın desteği ile yurt dışından önemli sayıda alım heyeti gelecek. Fuar ziyaretleri süresince katılımcı firmaların standlarını ziyaret ederek iş görüşmeler gerçekleştirecek olan heyetlerin geleceği ülkeler arasında Azerbaycan, Hırvatistan, Irak, İran, Mısır, Özbekistan, Polonya, Senegal, Tunus ve Ürdün gibi ağırlıklı olarak Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkeleri bulunuyor. Bu alım heyetlerinin yanı sıra İspanya ve Almanya’nın Kuzey Ren Westfalya’dan da heyetler fuarı ziyaret edecek. Türkiye’nin 29 farklı şehrinden 49 otobüs de fuara gelerek katılımcılarla bir araya gelecek. WIN 2. Fazı da 1. Fazında olduğu gibi kazandırmaya devam edecek.” dedi.

2012 YILI FUAR TAKVİMİ İÇİN TIKLAYIN

KATILIMCI LİSTESİ>>


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=1875

Yazan - Mar 27 2012. Kategori Fuar, Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı