En Sağlam, En Güvenli, En Uygun Vibrasyon Motorları

25 Yılı aşkın , yılların verdiği tecrübe ile  FEMAŞ  MAKİNE  SANAYİ  her gün daha iyiyi ,daha kaliteliyi üretmenin  hevesi ve heyecanı ile müşteri odaklı yönetim  ve  toplam  kalite  anlayışını             benimseyerek   EN   SAĞLAM  ,  EN GÜVENLİ , EN UYGUN olanı seçme  imkanı sunarak,gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazarda beğeni ile aranan ve  bağımlılık yaratan bir marka olmuştur.  Yılların verdiği tecrübe sonucunda müşterilerimizi anlayan ve çözüm üreten yapımız müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaç edinmiş,en iyi fiyatla en iyi ürünü sunmuştur.

Femaş Marka Vibrasyon Motorlarının  tüm parçaları kendi bünyesinde üretilmektedir. Bünyemizde bulunan  kalıp       hane  ve  dökümhanemiz  sayesinde müşterilerinin  istekleri doğrultusunda üretim yapabilmektedir. Üretimini yapmış olduğu motorlar düşük ısı ve yüksek verim elde edilecek şekilde dizayn              edilmiştir.Darbe ve mekanik dayanımı yüksek gövde yapısı Vibrasyon Motorları için özel üretilmektedir.

 

Yüksek nitelikli ses kontrolü yapılmış sabit bilyalı rulmanlar (DIN 625) veya silindirik makaralı (DIN 5412) C4 boşluklu rulmanlar kullanılarak    uzun yıllar hizmet etmesi sağlanmıştır. Vibrasyon Motorlarımız Eleme,Taşıma Kurutma,Sıkıştırma,Besleme,Boşaltma Gevşetme , Dozajlama , Sınıflandırma Eskitme ,Parlatma Çapak alma gibi bir çok uygulamada yaygın olarak kullanıl maktadır. Sürekli yenilikçi yapısı ile yer ve makine parkurunu genişleterek daha iyi hizmet vermeyi amaç edinmiştir. İSTEYİN  ÜRETELİM .

Femaş Makine Sanayi

femas@femas.com.tr


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=1108

Yazan - Kas 22 2011. Kategori Haberler, Motor. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı