Dişli üretiminde, çeşitlilik ile uzmanlık bir arada!

1995 yılında Ferhat ve Mustafa AYTEN kardeşler tarafından kurulan Ferhat Döküm Ltd. Şti., 1.200 m2 si kapalı olmak üzere toplamda 5.000 m2’ lik tesislerinde, üretim faaliyetlerini, koşulsuz müşteri memnuniyeti misyonuyla sürdürmekte.

1995 yılından beri, bronz, pirinç, alüminyum alaşımlarının dökümünü gerçekleştiren Ferhat Döküm Ltd.Şti. bünyesinde son teknoloji ürünü olan indüksiyon ocaklarında savurma, kokil, kum döküm yöntemleriyle üretilen ürünler, CNC tezgahlarında işleniyor. Buna ek olarak bünyesinde redüktör üretimine de başlamış bulunuyor.

Sektörde isminden güvenle söz ettirebilmek ve müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla, dökümünden montajına kadar tüm aşamalarda, teknolojik yenilikler ışığında, özel laboratuar cihazları kullanarak ve tamamı alanında uzman, deneyimli mühendis ve tekniker kadrosuyla hizmet vermekte.

Ürün çeşitliliğini genişleterek, bugün; savunma ve otomotiv sanayisinde kullanılan özel parçalar, asansör, vinç, redüktör dişlileri, özel dişliler, sonsuz vidalar, iş makina grubu caterpiller, komatsu dişli ve burçlarını üretiyor.

Müşterilerine bugün olduğu gibi gelecekte de iş ortaklığını devamı için hizmette dürüstlük ve kalite anlayışına büyük önem veren Ferhat Döküm, uygun fiyat, kaliteli üretim ve hassas işçilik, zamanında teslim ve koşulsuz müşteri memnuniyeti, öncelikli  misyonlarından.

 Ferhat Döküm

Adres : Ketenci Org. San. Böl. Ortakonak Mh. 14332 Sk. No: 22 Karatay / KONYA
Tel : +90 332 251 24 18
Fax : +90 332 249 08 23
Gsm : +90 549 251 24 18
email : ferhatdokum@ferhatdokum.com.tr

e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=707

Yazan - Eki 10 2011. Kategori Dişli, Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı