“Dişli Üretim Sistemleri“ Forumu Ludwigsbur’da yapıldı

Eğer bir yerde bir hareket ve döndürme varsa orada muhakkak bir dişli çark vardır. Dişli çarklar, otomobil sanayisinde, makina imalatında, hareket iletme tekniğinde ve sanayide hertürlü tahrik sahasında tam bir merkezi fonksiyon üstlenir.

Dişli üretiminde, her türlü üretim prosesinin dünyada tek sunucusu olan Gleason grubu,
2.“Dişli Üretim Sistemleri“ Forumunu 13 – 15 Haziran 2012 tarihleri arasında Almanya‘nın Ludwigsburg şehrinde gerçekleştirdi ve dişli üretiminde yeni çözümleri müşterilerine sundu.

20 yeni makina ve tesis hakkındaki sunuma paralel olarak dişli üretim çözümlerine ilişkin teorik esaslar üzerine açıklamalar yapıldı. Özellikle dişli açma sistemleri konusundaki bilgiler uzman çevreler tarafından ayrıntılı sunum ve uygulamalarla aktarıldı.

Farklı branşlarda bireysel dişli teknolojilerinin paylaşıldığı üç günlük forumun çekirdek teması, küçük ve büyük modüllerdeki konik ve silindirik dişlilerin yumuşak ve sert işlenmesinde yüksek prodüktivite ve hassas dişli üretim sistemleri oldu. Gleason, makine programı, kesici takımlar, iş parçası bağlama ekipmanları ve ölçüm tezgahları ile tamamlandı.

Bu haberin devamını okumak için tıklayınız>>

Bu haberi bilgisayar veya cep telefonunuza indirmek için tıklayınız>>


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=2763

Yazan - Ağu 11 2012. Kategori Dişli, Firma Haberleri. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı