DemirDöküm, 2 İhracat Ödülü Birden Kazandı

1460619029_DemirDokum___Ihracat_Odulu___Gorsel2_800x534

Türkiye’nin sanayileşme adımlarını attığı ilk günden bu yana ısıtma sektöründe birçok ilke imza atan DemirDöküm, ihracat ve üretimdeki başarısını taçlandırdı. İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş’ın katılımı ile gerçekleştirilen “İklimlendirme Sektörü Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni’nde DemirDöküm, 2 ödül birden aldı.

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, sektördeki başarılarına bir yenisini daha ekledi. İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından gerçekleştirilen “İklimlendirme Sektörü Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni”nde DemirDöküm, 2 ödüle birden layık görüldü. Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, üst düzey bürokratlar, İSİB üyeleri ve TİM yetkililerinin katılımı ile Orta Anadolu İhracatçılar Birliği’nde gerçekleşen ödül töreninde birliğe üye şirketlere 17 kategoride 46 ödül verildi.

İSİB üye şirketlerinin 2015 yılı ihracat performanslarına göre gerçekleşen “Başarılı ihracatçılar Ödül Töreni”nde DemirDöküm, “En çok ihracat yapan firmalar” ve “En çok kombi-su ısıtıcısı ihracatı yapan firmalar” grubunda ikincilik ödülünün sahibi oldu.

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği tarafından 2 dalda ödüle layık görülmekten dolayı mutluluklarını dile getiren DemirDöküm Yönetim Kurulu üyesi Erdem Ertuna, kazanılan ödüller ile ilgili şunları söyledi :
“Kazandığımız bu önemli ödüller bizleri daha çok teşvik ediyor, gelecek hedeflerimize ulaşmamızda önemli ölçüde yön veriyor. Türkiye’nin sanayileşme adımlarının atıldığı ilk günden bu yana ısıtma sektöründe birçok ilke imza atan DemirDöküm olarak üretimde, Ar-Ge’de, insan kaynaklarında, yatırımda hız kesmeden tüketicilerimizin hizmetine kaliteli ve yüksek tasarruflu ürünleri sunduk. Bu yaklaşımımız ile bugün iklimlendirme ve tesisat sektöründe dünyada en güçlü oyunculardan biri konumuna ulaştık. DemirDöküm olarak Ar-Ge, çalışan, tedarikçi ve iş ortaklarımızdan aldığımız güçle hep birlikte büyüyerek Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz. Bugün kazandığımız 2 ödülde emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma ve bizi bu ödüle layık gören İklimlendirme Sanayi İhracatçılar Birliği’ne teşekkür ederim.” dedi.


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=5727

Yazan - May 3 2016. Kategori Firma Haberleri, Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı