E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

Danfoss’ta İki Büyük Atama

1455184392_Serhan_Gunel_576x768

Isıtma, soğutma ve motor kontrol sistemleri alanında dünya devi Danfoss’un Türkiye organizasyonunda iki büyük atama gerçekleştirildi. Kısa süre önce Türkiye Genel Müdürlük görevini yürüten Levent Taşkın’ın Ortadoğu, Afrika ve Türkiye (TMA Bölgesi) Bölge Başkanlığı görevine getirilmesinin ardından organizasyonel yapıda değişikliğe gidildi.

2014’ten bu yana Danfoss bünyesinde Motor Kontrol Sistemleri Segmenti Satış Direktörlüğü görevini yürüten Emre Gören, Danfoss Türkiye Genel Müdürü olarak atandı. Emre Gören, yeni görevinin yanı sıra Danfoss Türkiye Motor Kontrol Sistemleri Segmenti Satış Direktörlüğünü de yürütmeye devam edecek.

Levent Taşkın’ın Genel Müdürlük ile birlikte yürüttüğü Isıtma Segmenti Satış Direktörlüğü görevine, Taşkın’ın TMA Bölgesi Başkanı olmasından ardından Danfoss içerisinden bir atama yapıldı. 2006’da beri Danfoss Isıtma Segmenti Satış Müdürü olan Serhan Günel, Danfoss Türkiye Isıtma Segmenti Satış Direktörü olarak atandı.

1455184491_Emre_Goren_1024x678

Danfoss yeni atamalarla birlikte sektörde fark yaratmaya devam edecek.

Emre Gören Hakkında:

1979 İstanbul doğumlu Emre Gören, Y.T.Ü. Elektrik Mühendisliği bölümü mezunudur. 2011 yılında Koç Üniversitesi’nde İşletme alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. Kariyerine elektrik ve otomasyon alanında başlayan Gören, 2006-2014 yılları arasında Siemens’te Satış Müdürü olarak görev almıştır. 2014 yılında bir Danfoss firması olan Vacon’un Türkiye organizasyonunu kuran Gören, 2015 yılından itibaren Danfoss Türkiye Motor Kontrol Sistemleri Satış Direktörlüğünü yürütmekteydi.

Serhan Günel Hakkında:
1977 Adana doğumlu Serhan Günel Makine Mühendisliği lisans eğitimini Gaziantep Üniversitesi’nde tamamlamıştır. İş hayatına Bakü-Tiflis -Ceyhan Petrol Boru Hattı’nda saha mühendisi olarak başlayan Günel, Danfoss’ta 2006 yılında Isıtma Servis Müdürü olarak göreve başlamıştır. Günel, Danfoss Türkiye Isıtma Segmenti Satış Müdürü olarak görev almaktaydı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir