E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

Bosch’un Türkiye, Türkmenistan ve Azerbaycan Ülke Direktörlüğü’ne İlke Frenkel getirildi

1446814823_frenkel2014

  •  İlke Frenkel, Bosch Otomotiv Orijinal Ekipman Yedek Parça Türkiye ve İran Ülke Direktörlüğünden Bosch Güvenlik Sistemleri Türkiye, Türkmenistan ve Azerbaycan Ülke Direktörlüğü görevine atandı.
  • İlke Frenkel, 1999 yılından bu yana Bosch bünyesinde, çeşitli pozisyonlarda görev aldı.

Yaşam için teknolojiler üreten Bosch Türkiye, gelecek vizyonu doğrultusunda yapılanmasını hızla sürdürüyor. Bu çerçevede Bosch’un Türkiye, Türkmenistan ve Azerbaycan Güvenlik Sistemleri Direktörlüğüne İlke Frenkel getirildi. Ekim ayında yeni görevine başlayan Frenkel, daha önce Otomotiv Orijinal Ekipman Yedek Parça Türkiye ve İran Ülke Direktörü olarak görev yapıyordu.

İş hayatına 1992 yılında Emsan A.Ş.’de Özel Müşteri Temsilcisi olarak başlayan İlke Frenkel, 1999 yılında Otomotiv Yedek Parça iş kolunda üstlendiği Ürün Yöneticisi göreviyle Bosch ailesine katıldı. Frenkel 2003-2014 yılları arasında sırasıyla Bölgesel Müşteri Yöneticisi, Satış Yöneticisi ve Ülke Yöneticisi görevlerini üstlenerek Bosch Orijinal Ekipman Yedek Parça iş kolunun Türkiye’de kurulması ve yapılandırılma süreçlerini yönetti. Bu süreçte Frenkel 19 farklı büyük ölçekli otomotiv üretim firmasının müşteri yönetimi ve 23 farklı otomotiv ve otomotiv dışı endüstriyel müşteri yöneticiliği görevini de başarıyla yerine getirdi. Türkiye ve Ortadoğu pazarlarının özel müşteri ihtiyaçlarını karşılayan çeşitli projeler geliştirerek proje yönetimi ve fiyatlandırma politikaları ile ilgili firmaya ciddi katkılar sağladı. 2014 yılında ise Bosch Otomotiv Orijinal Ekipman Yedek Parça Türkiye ve İran Ülke Direktörlüğü görevine atandı.

İlke Frenkel, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme ve Reklam Yönetimi lisans eğitiminin ardından 1994 yılında yine İstanbul Üniversitesi’nde Davranış Bilimleri alanında yüksek lisansını tamamladı. Ekim ayında Bosch’un Türkiye, Türkmenistan ve Azerbaycan Güvenlik Sistemleri Direktörlüğüne atanan İlke Frenkel, evli ve bir çocuk annesidir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir