Bosch Termoteknik, İsrail’deki Distribütörü Le-dico’yu Türkiye’de Ağırladı

1460029727_Bosch_TT_LedicoZiyaret_800x450

Bosch Termoteknik, yurt dışındaki en büyük distribütörlerinden İsrailli Le-dico firmasının bayileri ve çalışanlarından oluşan bir ekibi İstanbul ve Ma-nisa’da ağırladı.

Enerji verimli ısıtma sistemleri, sıcak su çözümleri ve soğutma sistemleriyle dünyanın önde gelen tedarikçilerinden Bosch Termoteknik’in yurt dışındaki en büyük distribütör-lerinden İsrailli Ledico firması, Türkiye’ye bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi.

Ledico’nun genel müdürü, çalışanları ve bayilerinden oluşan 10 kişilik ekip, Bosch’un Küçükyalı’daki Merkez Ofisi ile Manisa’daki Termoteknik Fabrikasına konuk oldu.

Ledico çalışanları ve bayileri, Bosch’un yeni ısı pompası Yeni Buderus Logatherm Split WPLS ile ilgili bir günlük eğitime katılırken, kendilerine ısı sistemleri iş birimi ve hizmet-leriyle ilgili bilgiler verildi. Küçükyalı Ofisindeki eğitim merkezinde gerçekleşen bu etkin-liğin ardından Ledico kafilesi, Manisa’ya geçerek Bosch Termoteknik fabrikası ve Ar-Ge Merkezini ziyaret etti.

Konuk ekip, fabrika ziyaretinde Bosch’un Termoteknik İş Biriminin nasıl bir yapıya sahip olduğunu ve üretim tesislerini gözlemleme imkanı buldu. Bosch’un ısı sistemleri ürün gamındaki çözümlerinin nasıl üretildiğini yerinde gören konuklar, fabrikadan ve tanıtım-lardan oldukça etkilendi.

Türk misafirperverliğinden örneklerle ağırlanan konuklar, ülkelerine güzel anılarla dön-dü.


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=5689

Yazan - Nis 18 2016. Kategori Firma Haberleri, Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı