Autodesk’ten Mucitlere Özel Ücretsiz Uygulama

Autodesk® TinkerBox™ sizi boş zamanlarınızda yeni bir mucit (inventor) haline getirmeyi vadeden ücretsiz bir fizik ve mekanik puzzle oyunu. Autodesk TinkerBox ile yoğun iş temposundan uzaklaşıp, nefes almak ve kafanızı dağıtmanız mümkün. Problem çözme yeteneklerinizi geliştiren ve olağandışı mühendislik deneyimlerini yaşamanızı sağlayan Autodesk TinkerBox sayesinde mühendisliğe bakış açınız değişecek…

Fiziğin gücünü kullanarak mekanik bulmacaları çözün ya da sadece hayal dünyanızı hareketlendirerek inanılmaz mekanizmalar icat edin. İster icat edin, ister puzzle çözün… Önemli olan marifetlerinizi 3B ortam içinde deneyimleyerek bunları arkadaşlarınızla ve dostlarınızla kolaylıkla paylaşmak.
Autodesk TinkerBox kimler için?
TinkerBox herhangi bir yaş grubuna ya da deneyime özel olarak yapılmış bir ürün değil. Özellikle lise çağından başlayarak, çok deneyimli 3B tasarım yapanlara kadar oldukça geniş yelpazede kullanıma uygun.

Autodesk’in bir de iddialı bir söylemi var: Bir kez TinkerBox deneyimine ortak olduğunuzda, bir daha hiçbir mühendislik detayına aynı gözle bakamayacaksınız.

Ürünle ilgili kısa kısa:
•    Puzzle modu—Yanıltıcı mekanik bulmacaları çözün.
•    Invent modu—Hayal dünyanızı esneterek kendinizin bile şaşıracağı, baş döndüren mühendislik harikaları ortaya çıkarın. Size bu yolda farklı mekanik ekipmanlar; aktüatörler, kaldıraçlar, motorlar, konveyörler ve daha bir çok mekanik sistem aracı yardımcı olacak…
•    Test Edin—Mekanik icadınızın bir kez montajını yaptığınızda, artık onu sadece 3B mekanik ortam içinde deneyimlemeniz gerekiyor.
•    Paylaşın—Oluşturduğunuz vahşi mekanizmayı arkadaşlarınızla paylaşın ve yeni fikirlerle kendinizi geliştirin.
•    İndirin—Webe girin ve diğer olağandışı mekanik icatları indirip deneyiminizi artırın.

Autodesk TinkerBox‘ı App Store’dan ister Ipad, ister IPod ya da IPhone’unuza indirip hemen olağandışı mühendislik deneyimine ortak olabilirsiniz.
•    Ipad ‘e indirmek için tıklayın
•    IPhone ya da Ipod’a indirimek için tıklayın


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=252

Yazan - Ağu 3 2011. Kategori Haberler, Yazılım. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı