Asansörde Emniyet ve Konforu Kaliteli Servis Hizmeti Sağlıyor

otisservis5

Ev ve işyerimizin yanı sıra, havaalanı, metro ve alışveriş merkezi gibi halka açık alanlarda her gün kullandığımız asansörlerin; uzun yıllar boyunca emniyetli ve konforlu bir şekilde çalışmasını, servis hizmetinin kalitesi belirliyor.

Türkiye asansör sektörünün öncü firması Otis, önce emniyet ilkesi ile hayata geçirdiği asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen yol ünitelerinin servis hizmetini de en hızlı ve kaliteli bir şekilde sunarak kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Sürekli genişleyen kadroları ve servis portföyü ile 15 binin üzerinde asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen yol ünitesine servis hizmeti sağladıklarını belirten Otis Türkiye Genel Müdürü Özgür Aren, “Tüm dünyada emniyet ve kalite duygusunu çağrıştıran, güvenilir, ulaşılabilir ve yenilikçi bir asansör firması olarak serviste de mükemmelliği hedefliyoruz. Sunduğumuz servis hizmetiyle, firma olarak bugün ülkemizde 80 yıldır sorunsuz çalışan asansörlere sahip olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

Asansör sektöründe ‘serviste mükemmellik’ ilkesiyle faaliyet gösteren Otis, Türkiye’deki dev konut ve ofis projelerinin yanı sıra, alışveriş, iş, kültür ve eğlence merkezi, havalimanı ve metro gibi insan trafiğinin yoğun olduğu yapılarda; asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen yolların servis hizmetini aralıksız sürdürüyor.

Otis’ten yüksek standartlarda servis hizmeti
Otis, ‘serviste mükemmellik’ anlayışıyla, tüm servis ve bakım hizmetlerini yüksek standartlarda yerine getirmek üzere, müşterilerine önemli taahütlerde bulunuyor. Bu taahhütlerin başında, ünitelerin tüm kullanıcılar açısından emniyetli olması için her türlü önlemin alınması geliyor. İş kalitesinden asla ödün verilmeden gerçekleştirilen servis hizmeti kapsamında, taleplerin zamanında karşılanması ve müşterinin her zaman bilgilendirilmesine önem veriliyor. Ayrıca beklentilerin karşılanması ve aşılması için her işin sonuna kadar takip edilmesinin yanı sıra, her sorunun sahiplenilmesi ve en kısa sürede çözülmesi hedefleniyor. Son olarak, kullanıcı ihtiyaçlarının öngörülmesi ve bunların karşılanması için hazırlıklı olunması, verilen sözlerin zamanında yerine getirilmesi, daima olumlu ve profesyonel davranış sergilenmesi gibi uygulamalarla Otis, müşterilerine yüksek standartlarda servis hizmet sunmaya devam ediyor.

‘Otis Çağrı Merkezi’ 7 gün 24 saat görev başında
Otis markası haricinde 40’ın üzerinde farklı marka ve özelliklerde asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen yola, sahip olduğu 5 milyon dolarlık yedek parça stoku ile sınırsız servis sağlayan Otis, ‘Çağrı Merkezi’ ile de ülke çapında 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyor.

Türkiye’de Otis’in servis hizmeti verdiği binalardan bazıları:
Abdi İbrahim, Akmerkez, Apa Giz Plaza, Beybi Giz, Edition Hotel, Finansbank Kristal Kule, Güney Plaza, HSBC Maslak Binası, İstinyePark, İş Kuleleri, Kanyon, Mövenpick Hotel, Park Plaza, Petrol Ofisi, Sabancı Center, İstanbul Sapphire, Spine Tower, Tekfen Tower, Trump Tower, Orjin Maslak, Olive Plaza, Windowist, Yapı Kredi Genel Müdürlüğü, Yapı Kredi Plazalar, Zorlu Center, Levent 199, 195 Plaza…

Otis’in, asansör ve yürüyen merdivenler için servis hizmeti verdiği AVM’lerden örnekler:
Akbatı, Akmerkez, Arena Park, Armada Ankara, Armoni Park, Astoria, Cepa Ankara, Forum İstanbul, Forum Kapadokya, İstinyePark, Kanyon, Marmara Forum, Kent AVM Konya, Kale Outlet Center, KentPark Ankara, Marmara Park, Optimum İstanbul, Optimum Ankara, Optimum İzmir, Optimum Adana, Optimum Samsun, Palladium İstanbul, Palladium Antakya, Piazza Kahramanmaraş, Piazza Urfa, Profilo, Prime Mall Gaziantep, Samsun Bulvar, Sanko Park Gaziantep, Sapphire, Tepe Nautilus, Trump Towers, Zorlu Center, 212…


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=5519

Yazan - Mar 14 2016. Kategori Firma Haberleri, Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı