E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

Arçelik A.Ş. Bayileriyle Bir Araya Geldi

1451992840_Arcelik_AS_1024x468

Arçelik A.Ş., geçtiğimiz yılın başarılarını bayileriyle kutladı. Şirket yöneticileri, bayi sahipleri ve çalışanlarının katıldığı büyük organizasyon, keyifli anlara sahne oldu. 

Türkiye’de bayi teşkilatıyla büyümeye devam eden ve bayilerine sürekli yatırım yapan Arçelik A.Ş., 2015 yılının değerlendirmesini de bayileriyle birlikte yaptı. Arçelik A.Ş. Ticari Türkiye’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can Dinçer, Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tülin Karabük, Türkiye Pazarlama Direktörü Mehmet Tüfekçi, Arçelik Satış Direktörü Barış Orbay’ın katıldığı ve Green Park Hotel’de gerçekleştirilen organizasyonda yaklaşık 500 kişi yer aldı.

Bayiler ve bayi çalışanlarıyla bir araya gelmeyi amaçlayan toplantıda, şirket yöneticileri katılımcılarla birlikte 60. yıl pastası kesildi. Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu, bir video mesajıyla katılımcıların yeni yılını kutladı. Koç Holding’in desteğiyle uygulanan HeForShe Projesi için kadın bayi çalışanlarıyla yapılan röportajların paylaşılmasının ardından 60. yıl konsepti altında hediye çekilişi yapılarak 60 kişiye hediye verildi.

Toplantıda konuşan Arçelik A.Ş. Ticari Türkiye’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can Dinçer, 2015 yılında zorlu koşullara rağmen bayilerin başarılı performansından bahsetti. Dinçer, “Koşullar ne olursa olsun, hep birlikte azimle çalıştık. Ulaştığımız başarıda bayilerimizin emeği, çalışmaları yadsınamaz öneme sahip. Başarımızda büyük pay sahibi olan bayilerimize katkılarından dolayı teşekkür ederken, 2016 yılında da bu başarıyı sürdürmek ve zirvedeki yerimizi korumak için çalışmalarımıza devam edeceğimizi söylemek istiyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir