Allison: Şanzıman sürüş teknolojisi

Lider tam otomatik şanzıman üreticisi Allison, ileri teknolojiyi kullanmanın yakıt, emisyon ve zaman anlamında verimliliği arttırmak için en önemli anahtar olduğunun altını çiziyor. Allison Transmission, en ileri teknolojiyi kullanarak geliştirdiği hibrit tahrik sistemlerini, tüm yeni kontrolleri ve ticari araçlar için yenilikçi şanzıman modellerini Almanya, Hannover’da 20-27 Eylül arasında düzenlenecek 64. Uluslararası Otomotiv ve Yan Sanayi Fuarı IAA’da sunacak.

Allison Transmission, her zaman müşterilerinin en iyisini hak ettiğine inanarak ticari taşımacılık için en verimli çözümleri sunmaya odaklanıyor. Bu yaklaşım ile Allison, geniş kullanım amaçlarına hizmet eden farklı ticari araçlar ve zorlu uygulamalar için yenilikçi ve güvenilir şanzıman modellerini geliştirmeye devam ediyor.

Allison Transmission Uluslararası Pazarlama Direktörü Lawrence Love açıklamasında;   “Dünyanın her yerindeki müşterilerimiz Allison’ın pazara getirdiği ürün ve teknolojileri takdir ediyor. Çin’de toplu yolcu taşımacılığında, Almanya’da çöp toplamada, Avustralya’da yangın ile mücadelede, Brezilya’da inşaat işleri ve beton teslimatlarında, ABD’de gıda dağıtımında yerel yönetim ve özel işletmeler, Allison şanzımanlarla işlerini en verimli ve ekonomik olarak yürütürken Allison’a güvenmeye devam ediyor” diyor.

B haberin devamını aşağıdaki PDF’ lerden okuyabilirsiniz.

PDF 1 Sayfa 18

PDF 2 Sayfa 19


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=2924

Yazan - Eyl 23 2012. Kategori Haberler, Motor. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı