E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

Yenasoft’tan SolidWorks 2012 Yenilikleri Eğitim DVD’si Hediye!

Yenasoft Yazılım, SolidWorks’un yeni 2012 sürümündeki özellikleri öğrenmek isteyenler için hazırladığı eğitim DVD’sini meraklılarına ücretsiz sunuyor.

Yenasoft’un uzman eğitmenleri tarafından hazırlanan DVD’de yeni sürümün avantajlarını, yeni özelliklerle gelen kolaylıkları ve  performansınızı nasıl artırabileceğinizi görecek, türkçe hazırlanmış eğitim videolarına ulaşacaksınız. SolidWorks 2012 versiyonunda Hareket Optimizasyonu, Gelişmiş Arama Komutları, Maliyetlendirme Araçları ve daha bir çok özellik sizleri bekliyor.

Bu eğitim DVD’sine sahip olmak için www.yenasoft.com adresinden DVD Talep Formu’nu doldurmanız yeterli. Sadece kargo ücreti karşılığında DVD elinizde!

Ayrıca Yenasoft tarafından gerçekleştirilen SolidWorks 2012 Yenilikleri İnternet Seminerleri’ne katılarak, eğitmenlerin canlı sunumlarını bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz. Öncelikli kayıt imkanından faydalanmak için www.yenasoft.com adresinde e-bülten üyeliğinizi yapmanız gerekiyor.  

Yenasoft’tan SolidWorks 2012 Yenilikleri Eğitim DVD’si Hediye! için yapılan yorumlar

  1. Geri izleme: SolidWorks Enterprise PDM’ e Neden İhtiyaç Duyuyoruz? | REDÜKTÖR, VARYATÖR, DİŞLİ, MOTOR TEKNOLOJİLERİ DERGİSİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir