E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

Schneider Electric Birleşik Arap Emirlikleri ve Umman Ülke Başkanı Göktuğ Gür oldu.

Enerji yönetiminde global bir uzman olan Schneider Electric, organizasyon yapısını Türkiye’den yaptığı atamalarla güçlendiriyor.

Schneider Electric, dünyada faaliyet gösterdiği bölgelerde gerçekleştirdiği organizasyon değişiklikleri ile enerji yönetiminde global bir uzman olma konumunu daha da güçlendirmeyi hedefliyor. Bu yapılanma kapsamında Schneider Electric Birleşik Arap Emirlikleri ve Umman Ülke Başkanı Göktuğ Gür oldu.

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümü mezunu olan Göktuğ Gür, Marmara Üniversitesi ve Maine Üniversitesi’nde işletme ihtisasını tamamladıktan sonra bir dış ticaret firmasında iş hayatına başladı. Schneider Electric Türkiye’de, 1996 yılından bu yana Orta Gerilim Dağıtım ve Akıllı Şebekeler konusunda pek çok uygulamada görev alan Göktuğ Gür son olarak, Güç Sistem Çözümleri, Enerji Verimliliği, Türkiye Proje ve Mühendislik Merkezi’nin yönetimi ve Enerji İş Kolu Başkanlığı görevlerini yürütmekteydi. Göktuğ Gür bu görevlerinin ardından, Schneider Electric Birleşik Arap Emirlikleri ve Umman Ülke Başkanı sorumluluğunu üstlendi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir