E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

Redüktör Dergisi, Aluexpo Fuarında Okuyucularıyla Buluştu!

2. Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı, 13-16 Ekim 2011 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nin 9, 10 ve 11 numaralı hollerinde gerçekleşiyor.

ALUEXPO fuarları ile katılımcılarına ve ziyaretçilerine, alüminyum sektöründe dünyanın önde gelen üretim merkezlerinden biri olma yolunda hızla ilerleyen Türkiye ve Avrasya Bölgesi’nin büyüyen pazarlarına girmek, yeni firmalar ve alıcılarla tanışmak, en yeni ürün ve teknolojiler sergilemek ve incelemek, iş bağlantılarını tazelemek ve Türk alüminyum sektörünün üretim gücünü en etkili şekilde tanıtabilmek için bir kez daha eşsiz fırsatlar ortamı sunuyor!

Redüktör, Varyatör, Dişli , Motor Teknolojileri Dergisi,  ALUEXPO fuarında okuyucuları ile buluştu, 16 ekime kadar sürecek ALUEXPO fuarını sizde ziyaret edin, fuara özel olarak Redüktör, Varyatör, Dişli , Motor Teknolojileri dergimize ücretsiz sahip olun.

ALUEXPO fuarını ziyaret ettiğinizde  fuar girişi ve salon geçişlerinde bulunan 2 farklı noktadaki dergi dağıtım noktalarından Redüktör, Varyatör, Dişli , Motor Teknolojileri Derginizi almayı unutmayın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir