E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

PMS Makine MAKTEK fuarında

Özel Makinalarda Türkiye’nin Güçlü Tedarikçisi PMS Makine Yüksek Teknoloji Ürünleri İle MAKTEK fuarında

PMS Makine kuruluşundan itibaren özel makinalar konusunda müşterilerine en uygun çözümleri sunmaya odaklanmıştır. Bilhassa yüksek kalite ve teknoloji istenen özel parçaların imalatında en optimum alternatifleri yaratmaya çalışmaktadır. Temsil ettiği dişli imalat makinaları dünyada ve Türkiye’ de en çok tercih edilen dişli imalat makinalarıdır.

Şu ana kadar zaten kendi kalite ve performanslarıyla kendilerini tanıttıkları için reklam çalışmaları yapılmamasına rağmen marka bilinirliği yüksektir. PMS makine Önümüzdeki MAKTEK fuarında bu makinalardan bazılarını tüketicilerin beğenisine sunacak.  Bu makinaların kendi konularında uzman 10 dan fazla çözüm mühendisi sizin üretim ihtiyaçlarınıza özel en optimum çözümleri bulmak için PMS Makine standında olacaklar.

PMS Makinenin  Türkiye Endüstrisine Sunduğu Markalar

Liebherr

Liebherr yaklaşık 30.000 çalışanı ve yaklaşık 9 milyar Euro cirosu olan büyük bir kuruluştur. Türkiye ve dünyada en çok tercih edilen düz – helis silindirik dişli imalat makine markasıdır. Şu ana kadar Türkiye’ de bir fuara getirilmiş en büyük dişli azdırma makinası Liebherr  LC380 makinasını tanıtmak üzere PMS Makinenin  11. Holdeki 1110b no’lu standını ziyaret edebilirsiniz. Liebherr Türkiye’ de bu sene sonu itibariyle lokal serviş kurmuş olacak. Liebherr’ in Türkiye’ de dış çapı 80 mm den  7 metreye kadar olan dişliler için her ebatta dişli azdırma makinaları bulunuyor.  Üretim programlarında 12 metre dış çapa kadar dişli açabilecek azdırma makinaları mevcuttur. Türkiye’ de profil taşlama makinaları ve dişli planyalama makinaları da bulunmaktadır.  Aynı zamanda dişli planyalama (fellows), raspa, CBN dişli taşlama takımları PMS Makine tedarik etmektedir.  Bu takımlardan bazılarını Maktek Fuarındaki  1110b no’lu standa ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Klingelnberg

Türkiye piyasasının %90’ ı Klingelnberg dişli ölçme makinalarını tercih ediyor ve kullanıyor. Klingelnberg P40 dişli ölçme makinasını görmek ve bir fiil kendi dişlilerinizi ölçtürmek isterseniz sizi PMS Makine standını mutlaka ziyaret edin. Klingelnberg Türkiye’ de son 12 yıldır en çok tercih edilen ayna mahruti imalat makinaları tedarikçisidir. Kendisi de aynı zamanda dişli imalatçısıdır. Talebe göre 3 metreye kadar ayna mahruti dişli imal edip, müşterilerine tedarik edebiliyor. Dünya da ilk ve tek, patentli dikey çalışan , hem ayna-mahruti  düz konik  imalatı hem de iç ve dış düz-helis dişli imalatı yapabilen,  dişli işleme merkezini piyasaya sürmektedir. Bu tip gelişmeleri ile her zaman rakiplerinin önünde yer almayı başarıyorlar. Türkiye’ de ayna mahruti taşlama makinası referansları bulunan tek firma. 200 yıla yakın geçmişiyle köklü bir kuruluş.

Thielenhaus

En eski ve köklü mikro finiş makine firmasıdır. Türkiye’ de son yıllarda en çok tercih edilen makinedir.

Türkiye’ de Thilenhaus mikro finiş daha yeni tanınmaya başlamasına rağmen, dünyadaki yüksek kalite ve performans beklentileri ile beraber özellikle ihracatı hedefleyen firmalar tarafından makinaları daha çok talep görmeye başladı. Türkiye’ de hem makine hem de ataçman olarak bir çok referansımız bulunmaktadır.

Thielenhaus mikrofiniş makinalarımız silindirik parçaların mikrofinişinin yapılmasının yanı sıra direksiyon mili, eksantrik mili, krank shaft, enjeksiyon alın finişleme, vs. bir çok diğer alanlarda da kullanılmaktadır. Bu makinayı görmek ve incelemek istiyorsanız sizi Maktek duarında PMS Makine standını ziyaret ediniz.

 

Türkiye’de temsil ettiğimiz diğer markalar

Rausch – 80 yıllık tecrübesi ve dünyanın birçok yerinde çalışan binlerce makinası ile broşlama ve çapak almadaki Alman standardı.

Rasoma – Dik torna, derin delik delme ve boy tamamlama-uç işleme makinaları konularında uzman ve dünyanın tercihi Alman Makinası.

Samag – Çok milli hassas işleme merkezleri. Kaliteli, yüksek adetli üretim taleplerini en iyi şekilde karşılayan makinalar.

Schiess – Yüksek kapasiteli dik torna ve borwerk makinalar

Eldec – Özellikle dişli konularında uzman İndüksiyon sertleştirme, lehimleme, ısıtma makinaları

 Bu haberin PDF formatını indirmek için tıklayınız>>

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir