E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

İnform Genel Müdürlük Görevini Levent Ilgın devraldı…

Legrand Grup Dünya CEO’su Gilles Schnepp, İnform Yönetim Grubu’nda Yapılacak Genel Müdür Devir Teslim Törenine Katılmak Üzere İstanbul’a geldi.

“Güç Elektroniği ve Kesintisiz Güç Kaynakları Sektöründe Öncü Firmalardan  İnform A.Ş.’ de Yönetim Değişikliği”

Bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzman Legrand Grup Dünya CEO’su Gilles Schnepp, 2010 yılında gerçekleştirilenen İnform satın almasının ardından, 8 Eylül günü yönetim grubunda yapılacak olan devir teslim törenine katılmak üzere İstanbul’a geldi. Törene, Legrand Grup Türkiye Ülke Müdürü Luigi Pelucchi, Legrand UPS Bölümü Grup Başkan Yardımcısı Michael Carter ve Legrand Grup Türkiye Finans Direktörü Frank Itri’de katıldılar.
Legrand Grup’ un, 2010 yılı itibarıyla, İnform AŞ.’ yi de bünyesine katarak ‘’Kesintisiz Güç Kaynağı’’ konusunda da, iddialı konuma gelmesi bekleniyor. Anahtar, priz, akıllı kontrol ve izleme sistemle¬rinden transformatöre kadar akıllı ev, ofis, fabrika vb.’ de ihtiyaç duyulan her türlü ürüne sahip olan ve komponent satışından projelendirmeye, anahtar teslimi elektrifikasyon ve otomasyona kadar çok çeşitli çözümlere sahip olan Legrand’ ın, İnform’ u satın alması sonucunda, “Kesintisiz Güç Kaynakları” başta olmak üzere, tüm İnform ürünlerini de projelerinde sunacak ve çözümlerinde kullanacak duruma gelmesi amaçlanıyor.

İNFORM GENEL MÜDÜRLÜK GÖREVİNİ LEVENT ILGIN DEVRALDI…
İnform’ da gerçekleşen yönetim değişikliği çerçevesinde, Genel Müdürlük görevini yürüten Davut Yurttaş, görevini İnform İthalat & İhracat Satış Müdürü Levent Ilgın’ a devretti.
Levent Ilgın, 8 Eylül’ de gerçekleştirdiği basın açıklamasında, ” İnform olarak omuzlarımızdaki yük iki kat artmıştır. Bir yandan bölgesel oyuncu kimliğinden sıyrılarak, İnform markasıyla dünyanın en büyük 5 UPS firmasından biri olmayı hedeflerken, diğer yandan ise Legrand Grubu’nun amiral ge¬milerinden biri olacağımıza inanıyoruz. Dünya kalitesinde cihazlar üretirken, teknolojide lider olma misyonunu aklımızdan çıkarmıyoruz. Legrand çok büyük bir grup ve her alanda çok büyük bilgi birikimi ve tecrübesi var. İnform Elektronik olarak çalışma azmimiz ve güç elektroniği alanındaki uz¬manlığımızı Legrand Grubu’nun gücü ve desteğiyle pekiştirdikçe hedeflerimizi bir bir aşacağımıza olan inancımız tamdır .” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir