E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

Pioneer products of WITTENSTEIN

Wittenstein grubu mekatronik tahrik sistemleriyle ilgili teknolojilerin kullanımı ve geliştirilmesinde üstün bilgi birikimine sahiptir. WITTENSTEIN AG’de sektör için önemli olan sekiz iş birimi tek bir çatı altında faaliyet göstermektedir. WITTENSTEIN bünyesinde yüksek hassasiyette planet redüktörler, elektromekanik tahrik sistemlerinin yanında AC-servo sistemleri ve motorlar geliştirilmekte, üretilmekte ve satılmaktadır. WITTENSTEIN ürünleri robotik, takım tezgâhları, medikal teknoloji, gıda işleme & paketleme, ahşap işleme ve havacılık & uzay teknolojileri gibi değişik alanlarda kullanılmaktadır.

Mekatronik Tahrik Teknolojisinde Yenilik, Hassasiyet ve Mükemmellik
 
WITTENSTEIN grubunun dikiş makineleri üreticisi olarak yola çıkarak dünya pazarlarına elektromekanik servo tahrik sistemleri alanında komple sistem çözümleri sunan bir kuruluş haline dönüşme hikayesi 1949 yılında başlamıştı.
WITTENSTEIN adı hem ulusal, hem de uluslararası mekatronik tahrik teknolojisinde yenilik, hassasiyet ve mükemmellik kavramlarını taşıyan bir marka olabilmek için kendisini geliştirmiştir. Yüksek teknoloji firmasının ürünleri, makinelerin en yüksek hassasiyetle, tahrik ve kontrol edildiği her yerde karşınıza çıkar.
Yoğunlaşarak ve kesintisiz bir biçimde o pazara ait bilgileri derinleştirmek, aynı zamanda o pazarın güncel teknik ve iktisadî özelliklerini önceden fark edebilmek için şirket Türkiye ofisini de açmış bulunuyor.
20160219150620_60741
WITTENSTEIN‘dan Yeni alpha “Value Line” Redüktör Serisi ile Her Eksene Uygun Özel Çözümler:
•Modüler tasarım, kısa teslim süreleri ve maksimum ekonomi
•Gereksinime özel: Modüler konfigürasyon sayesinde doğru redüktör kullanımı
•Çok yönlü olasılıklar ve yapısal özgürlükler
•Söz konusu (olmayan) teslim süresi
•Hepsi bir kaynaktan: Seçimden, satış sonrası hizmetlere kadar
•Tüm eksenler için: Geniş kullanım çeşitliliği
Ayrıntılı bilgi için:
Tel:  0216 709 21 23 Web-sayfası:  http://www.wittenstein.de/en-en/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir