E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

ANKIROS 2012

DEMİR-ÇELİK VE DÖKÜM SEKTÖRÜNÜN TEK ADRESİ!

ANKIROS 2012 – 11.Uluslararası Demir-Çelik ve Döküm Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı’ nda demir & çelik ve döküm sektörüne yönelik makina, teknoloji, hammadde ve sarf malzemeleri ile servis ve ekipmanlar sergilenecek. Fuar global metalurji sektörlerinden oluşan geniş katılımcı profili ile uluslararası katılımcılarına ve ziyaretçilerine karlı iş imkanları ve sınırsız iş bağlantıları kurma fırsatı verecek.

ANKIROS 2012 Fuarı, Demir Çelik üretimine yoğun bir şekilde yatırım yapan sektörün, dünyadaki en gelişmiş teknolojileri yakından takip etmesi, ihtiyaçlarına en uygun biçimde tedarik edeceği alternatiflerin bulunabilmesi, uluslararası piyasalardaki rekabet gücünü koruyabilmesi ve arttırabilmesi açısından büyük önem arz ediyor. Türkiye’nin demir çelik ve döküm ürünleri konusunda, Avrasya bölgesindeki en önemli tedarikçi konumunda olduğu günümüzde, fuar kaçırılmaması gereken bir organizasyon niteliği taşıyor

ANKIROS/ANNOFER/TURKCAST 2010′ nun büyük başarısı 2012 yılında da artarak devam edecek!

Küresel metalurji endüstrisini bir araya getiren ANKIROS/ANNOFER/TURKCAST 2010 fuarları 11-14 Kasım tarihlerinde İstanbul’da başarıyla tamamlandı! Geniş ürün yelpazeleri ile demir-çelik, demir dışı metaller ve döküm sektörlerinde faaliyet gösteren uluslararası katılımcılar dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonelleri ile yeni iş bağlantıları oluşturmak, mevcut bağlantılarını güçlendirmek, satış görüşmeleri ve pazarlık yapmak, ürünlerini daha geniş kitlelere tanıtmak, diğer ülkelerde temsilciler bulmak ve yeni ürün ve gelişmelerini tanıtmak gibi konularda çok verimli görüşmeler yapma fırsatı buldular. Fuarların senelerdir süren büyüme ve iyileşme eğilimi bu sene de küresel ekonomik krize rağmen devam etti; 2010da katılımcı sayısı 37 ülkeden 800, net stand alanı ise 15148 metrekare oldu.

ANKIROS, Avrasya’daki döküm ve demir-çelik sektörüne makina, ekipman, proses, malzeme, mühendislik ve hizmet sağlayan firmalar ve sektör üreticilerinin yakından tanıdığı bir markadır.

Sektörle bir araya gelmek için ANKIROS’a katılın!
Detaylı bilgi için 0312 439 67 92 .

13-16 Eylül 2012 Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde görüşmek üzere…
Rezervasyon için geç kalmayın!

 

BRIGHTEN YOUR PROFIT PICTURE AT ANKIROS 2012
Join the success at ANKIROS 2012!

ANKIROS 2012
11th International Iron-Steel & Foundry Technology,
Machinery and Products Trade Fair

Don’t miss this renowned spectacular event for the professional metallurgy industry! This four-day marathon of opportunity highlights the products and technologies associated with the whole supply chain of Eurasia’s foundry and iron-steel production and processing sectors.

ANKIROS is a recognized and respected brand name to foundry and iron-steel related companies in Eurasia. ANKIROS/ANNOFER/TURKCAST 2010 has been held on November 11-14 in Istanbul! International exhibitors from the iron & steel, non-ferrous metals and foundry industries with their wide product spans and the sector professionals from all around the world had the unique chance to meet with one another to have profitable meetings for establishing new business connections, promoting existing ones, making sales negotiations and meetings, widening the market for their products, acquiring representatives from other countries and promoting a new product or development. The ongoing growth and progress trend of the fairs continued this year despite the global economic crisis; the exhibitor count is 800 from 37 countries, with the net stand area of 15148 sqm. in 2010.

You can reach detailed fair statistics within the Ankiros/Annofer/Turkcast 2010 End of Show Report.

The show intends to bring together the products and technologies associated with the whole supply chain of foundry and iron-steel manufacturing and processing. The exhibition will showcase new technologies, processes and products from different regions and will promote trade, technology transfers and joint ventures.
The trade exhibition gives exhibitors exposure to the greatest number of international decision makers in the foundry and iron-steel industry through the presentation of their new technologies, service and products.

We sincerely welcome worldwide-related companies to participate in this big event and create great successes.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir