E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

Avrasya’nın en büyük Ambalaj Fuarı 15 Eylülde açılıyor..

Avrasya bölgesinin en önemli ve büyük sektörel platformu, Avrasya Ambalaj 17. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı 15- 18 Eylül tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde açılıyor.

Ambalaj endüstrisinin, üretim gücünün ve teknolojik gelişiminin yanı sıra tasarım becerilerinin de sergilendiği Avrasya Ambalaj Fuarı, Avrasya bölgesinin en önemli sektörel platformları arasında yer alıyor. AB ülkeleri başta olmak üzere 162 ülkeye ihracat gerçekleştiren, iç ve dış pazarda rekabet içinde olan ambalaj üreticilerinin yoğun katılımı ve ilgisini çeken fuar, “Avrasya‘nın Ambalaj Ürünleri Toplu Pazarlama Merkezi” özelliği taşıyor.

15- 18 Eylül 2011 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Avrasya Ambalaj Fuarı, ziyaretçi ve katılımcılarına; yeni pazar arayışlarının ve küresel rekabetin kritik önem kazandığı bu dönemde, yeni ve nitelikli müşteriler kazanma fırsatı sunuyor. Katılımcı ve ziyaretçi sayısı her yıl katlanarak artan Avrasya Ambalaj Fuarı bu yıl, 60 bin kapalı alanda 30’un üzerinde ülkeden 1040 firma ve firma temsilcisinin katılımıyla gerçekleştirilecek. Avrasya Ambalaj Fuarı’na, TÜYAP Fuarcılık Grubu’nun Bulgaristan, Gürcistan, İran, Makedonya, Rusya ve Suriye Tuyap Yurtdışı Ofislerinin ve Dış Ticaret Müsteşarlığı’nın 35’in üzerinde ülkede yaptığı çalışmaların yanı sıra, hedef ziyaretçi ülkelerin ticaret odaları aracılığıyla organize edilen profesyonel alım heyetleri ile birlikte toplam 40 binin  üzerinde ziyaretçinin katılması bekleniyor.

Avrasya Ambalaj Fuarı ile eşzamanlı düzenlenecek olan Gıda Tek Fuarı gıda işleme makinelerindeki son teknolojiler, gıda güvenliği ve hijyeni konusunda son yenilikleri fuar katılımcıları ile paylaşacak. 15- 18 Eylül 2011 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde  düzenlenecek Avrasya Ambalaj Fuarı ve Gıda Tek Fuarı hakkında bilgi edinmek, ziyaretçi olarak katılmak için www.packagingfair.com ve www.istanbulgidatek.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir