E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

AVIA Türkiye’de Hızla Yaygınlaşıyor

Türkiye genelinde bir çok ilde bayilik çalışmalarını hızla sürdüren Avia Türkiye Genel Distribütörü Ulucar Otomotiv, kamyon sektöründekiservislik anlayışına da bir çok yenilik katma düşüncesinde.

3 yıl sınırsız garanti ve 8 yıl anti paslanmazlık garantisi ile pazara iddialı giriş yapan Avia tüm yetkili servislerinde kaliteli servis anlayışıyla hizmet verecek. Standart bakım maliyetlerini tüm müşterilerine uygulayacak olan Avia ,  bu çalışmasıyla plansız bakım maliyetlerini de ortadan kaldıracak.

Çek Cumhuriyetinde Avrupa standartlarına göre üretilen Avia kamyonlar geniş bir ürün yelpazesine sahip. Özellikle taşıma kapasiteleriyle dikkat çeken Avia kamyonlar Türkiye pazarındaki bir çok markaya göre oldukça da avantajlı görünüyor.7,5 , 10 ve 12 tonluk 3 farklı tonaja ve 15  farklı şasi seçeneğine sahip avia kamyonlar sektörde büyük ilgi görüyor.

Konuyla ilgili Avia Kurumsal İletişim Yöneticisi Derya Hüner’ in açıklamaları ise şöyle. Son zamanlarda tonajla ilgili ciddi kontrollere tabi tutulan ve fazla yük sebebiyle oldukça yüksek trafik cezalarına maruz kalan kamyoncular ve nakliye şirketleri avia’ ya oldukça fazla ilgi gösteriyor. Ürün yelpazesindeki çeşitlilik herkesin ihtiyacını karşılayabiliyor. Özellikle kamyonlarımızın taşıma kapasitelerinin oldukça yüksek oluşu müşterilerimizin bu konudaki sıkıntılarını hızlı bir şekilde çözecek. Cummins Motor ve Zf şanzıman gibi bir çok kaliteli ürünü kullanan markamız  ticari sektördeki bazı alışkanlıkları ise bozacak gibi.

Otomotiv sektöründeki servislik ve bayilik alanlarında tecrübeli firmalarla iş ortaklıklarına girmeye hazır olduklarını da söyleyen   Ulucar Otomotiv yetkilileri Avia markasını kısa sürede pazara hakim hale getireceklerini iletti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir