E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

APC by Schneider Electric, HP Operations Manager ile Entegre Oldu…

Kritik güç ve soğutma sistemlerinde dünya lideri olan APC by Schneider Electric, APC InfraStruxure Central ve HP Operations Manager ile bağlantılı yazılım entegrasyonu sağladı.

APC InfraStruxure Central ve HP Operations Manager ile sıkıca bağlantılı yazılım entegrasyonu çözümü sunan sistem, tek bir arabirimde güç ve soğutma dahil, fiziksel altyapı yönetebilme özelliği taşıyor. Entegrasyon risk seviyesini en aza indirgeyerek BT servis düzeylerini sağlamaya yardımcı olan sistem, verimli bir şirket için gerekli olan görünürlük, kontrol ve otomasyon çözümlerinin tamamını sunuyor.

APC InfraStruxure Central ile Tek Bir Arabirimde  Tüm Fiziksel Altyapı Yönetilebilebiliyor
Konuyla ilgili açıklama yapan APC by Schneider Electric Başkan Yardımcısı ve CTO’su Jim Simonelli, APC ve HP’nin hedefinin, uygun maliyetli çözümler ile kapsamlı yönetim araçları sağlayarak müşterilerin veri merkezlerini daha verimli kullanmalarına yardımcı olmak olduğunu belirtti. Sözlerine devam eden Jim Simonelli, “Bu entegrasyon, müşterilerin BT altyapısını tam ya da kapsamlı izlemeleri için APC InfraStruxure Central’ın merkezi görüntüleme ve raporlama özelliklerinden faydalanmalarını sağlıyor.” dedi.

Toplantıya katılan New York Consolidated Edison Company BT Planlama Yöneticisi Terrence Walsh ise, kurulan sistem ile tek bir arabirimde güç ve soğutma dahil, fiziksel altyapının yönetilebildiğinin altını çizdi. Terrence Walsh, “Sistemde var olan tüm hareketi, tek bir yazılım platformunda görebilmek, veri merkezlerimizi ve sunucu çiftliklerimizi daha verimli ve etkili bir şekilde yönetmemize olanak verdi.” dedi.


APC InfraStruxure Central yazılımı
APC InfraStruxure Central yazılımı, veri merkezi yöneticileri için en önemli konuların başında gelen farklı satıcıların ürünlerinden oluşan altyapı izleme ve gerçek zamanlı veriye erişebilme özelliği taşıyor. APC InfraStruxure Central, yöneticilerin ihtiyaçlarını, BT sistemleri yoluyla uçtan uca izleme ve güç, soğutma, güvenlik ve enerji kullanımı kontrolü sağlıyor.

HP Operations Manager sistemi
HP Operations Manager sistemi ile BT yöneticileri, BT sistemleri ve işletme uygulamalarındaki fiziksel katman etkisini anlayarak güç, soğutma ve çevredeki gerçek zamanlı değişiklikleri tespit edip, izleyebiliyor. Veri merkezi sistem kullanılabilirliğini arttıran sistem aynı zamanda enerji verimliliğini de artırıyor. Akıllı Soket (SPI), InfraStruxure Central’ın cihaz hiyerarşisini, cihaz durumunu ve izlenen verileri HP Operations Manager ortamına entegre ediyor.

APC by Schneider Electric, HP Operations Manager ile Entegre Oldu… için yapılan yorumlar

  1. Geri izleme: Evinizin Kontrolü Parmaklarınızın Ucunda | Redüktör Haberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir