E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

Anahtar teslim haddehane ve çelikhane kurulumlarında CTS DEMİR ÇELİK’ten eksiksiz çözüm

Demir Çelik sektörüne hizmet vermek amacı ile 2006 senesinde temelleri atılan CTS DEMİR ÇELİK,  demir çelik piyasasında 25 seneden fazla tecrübesi ile beraber sağlam alt yapısı, Türk mühendisliği ve kalifiye iş gücünün yanı sıra, kaynakları etkin bir şekilde değerlendirerek kısa zamanda sektörde lider konumuna yerleşmiştir.

 

Bu bağlamda saygın ve öncül firma olan CTS DEMİR ÇELİK, iç ve dış pazar ihtiyaçları için anahtar teslim haddehane ve çelikhane tesisleri kurmaktadır. ‘Anahtar teslim’ tesislerin yanı sıra demir çelik fabrikalarına ekipman ve yedek parça üretimi de yapan CTS DEMİR ÇELİK, sanayicinin şartlarına uygun çözümler üreterek, firmalar ile beraber çalışmayı kendisine ilke edinmiştir. 

CTS DEMİR ÇELİK tecrübeli ve kalifiye mühendisleri ile çelikhane ve haddehane projelerinin hazırlanması ve dizaynı konusunda ekonomik ve pratik uygulamalar sunmaktadır. Yoğun mühendislik gerektiren bir sektörde faaliyet gösteren CTS DEMİR ÇELİK’in en büyük farklılığı Ar-Ge yatırımlarının gücüdür. İzmir Menemen’de 3.800 metrekare kapalı 7.000 metrekare açık alanda kurulu fabrika sahası içerisinde makine imaları olarak yaklaşık 10.000 ton/yıl kapasiteye ulaşmaktadır.

Ar-Ge departmanı dizayn ve mühendislik ofislerinden oluşmaktadır. İyi eğitimli satış ekibi ve teknik personel, müşterilerden gelebilecek yatırım planlama, makina veya teknik destek taleplerine cevap vermek için her zaman hazır durumdadır.

‘Anahtar teslim’ tesislerin yanı sıra; mevcut sistemlerin modernizasyonu konularında da mühendislik ve danışmanlık hizmetleri CTS DEMİR ÇELİK’in uzmanlık alanlarının başında gelmektedir. CTS bu hizmetlere ek olarak mühendislik, danışmanlık ve teknik servis konusunda çelikhane ve haddehaneler için pratik uygulamalar ile üretim maliyetlerinin düşürülmesi, son teknolojiler kullanılarak insan gücünün azaltılması, yerel ve uluslararası kalite standartlarında üretim yapılmasını sağlamaktadır.

CTS DEMİR ÇELİK’in çalışma prensibi öncelikle müşteri memnuniyetini hedef almaktadır. Haddehane ve çelikhane ekipmanlarının imalatında her türlü özel siparişi değerlendirirken, mevcut demir çelik tesislerinin modernizasyonlarına mühendislik ve danışmanlık hizmetlerinin yanında kurulum sonrası süpervizörlük hizmeti vermesi kendisini rakipleri arasında ön planlara çıkarmaktadır.

Hizmet verdiğimiz ülkeler arasında Almanya, Italya, Rusya, Romanya, Fas, Cezayir, Iran, Irak, Mısır, Kazakistan ve Bulgaristan bulunmaktadır. Firmamız, İran, Fas, Suriye’ ye anahtar teslim tesis kurarken, dev demir çelik üreticilerine de ekipman ve yedek parça sağlamaktadır.

 

Neden CTS DEMİR ÇELİK?

  • Sadece hazır bulunan proje ve dizaynları değil aynı zamanda müşteri talepleri doğrultusunda projeyi dizayn edip, imalatı yapmaktadır.
  • Teklif isteğinden, teklifin gönderilmesine kadar müşterilerimize tam destek vermektedir.
  • ‘Anahtar teslim projeler’ için ekipman ve dizayn garantisi vermektedir. Yakıt, yağ, elektrik, su, yağ, hava ve yedek parçalarla ilgili tüketim rakamlarını öngörülen aralıkta garanti etmektedir.
  • Proje dizaynlarını kendi bünyesinde ki kalifiye ve tecrübeli teknisyen ve mühendislerden oluşan araştırma ve geliştirme ekibi yapmaktadır.
  • Ekipmanların üretim ve montajını geniş makina parkurunda yetenekli personelleri ile kendi bünyesinde yapmaktadır.
  • Dünya genelinde sadece konusunda en iyi tedarikçilerle çalışmaktadır.
  • Temel çalışma prensibi olarak müşteri memnuniyetini dikkate almaktadır ve bu yüzden teknik danışmanlık ve süpervizörlük gibi her türlü satış sonrası hizmeti müşterilerine sunmaktadır.
  • Yedek parça üretimlerini iş sonunda kalite kontrol raporları ve malzeme spektleri ile birlikte müşteri projesine uygun olarak sunulmaktadır.

 Bu haberin PDF formatı için tıklayınız>>

CTS Makina Demir ve Çelik Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Adres : Ulukent Sanayi Bölgesi, 10009 Sokak, No:5, Menemen/İzmir
Telefon : (232) 833 33 88

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir