E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

“SolidWorks 2012” İşleri Yönlendirecek Tasarım Çözümleri Sunuyor

Lider CAD Yazılımının 20. Sürümü, SolidWorks Tasarımcı
Topluluğuna 200’den Fazla Yeni İşlev Sağlıyor.

DS SolidWorks kullanıcıların daha verimli bir şekilde çalışmasına olanak tanıyan ve ürün geliştirme sürecinin tamamında daha iyi tasarım kararları almaları için gereksinim duydukları verileri onlara sağlayan kapsamlı 3D tasarım çözümü “Solidworks®2012”yi tanıttı.
SolidWorks 2012’nin avantajları, montaj ve çizim özellikleri, yerleşik simülasyon, tasarım maliyetlendirme, yönlendirme, resim ve animasyon oluşturma ve ürün veri yönetimi gibi alanlarda tasarım ekiplerini her gün olumlu yönde etkileyecek çeşitli geliştirmelerden oluşuyor.
SolidWorks 2012’deki 200 iyileştirme, tasarımda yenilikçiliği ve tasarım ekibi üretkenliğini destekleyerek tasarımcıların işini şu konularda kolaylaştırıyor:
•    En sık kullanılan tasarım işlevlerini otomatikleştirme;
•    Daha etkili bir iş akışı için performans ve kaliteyi artırma;
•    Daha hızlı tasarımlar için ürün geliştirme süreçlerini temelden değiştirme;
•    Yaratıcılık ve verimlilik için işbirliği ve ekip bağlantısı desteğini artırma.
SolidWorks Türkiye Bölge Satış Yöneticisi Murat Tüzüm, ürün geliştirme sürecinde tasarımcıyı adım adım yönlendiren yeni sürümün tasarım alışkanlıklarını değiştirmeye başladığını ifade ederek şu konulara dikkat çekti: “SolidWorks 2012, 3D CAD dünyasında köklü bir değişimin habercisi olarak gündeme geldi. Tasarımcı ve mühendislerin, tek başlarına veya takım halinde çalışmalarında onlara müthiş bir destek sağlayan bu yazılımın sezgisel teknolojisi ve kullanıcıyı yönlendirme araçları, modern tasarım ortamını yeniden tarif ediyor. Kullanıcılara sunduğu 200’ü aşkın yenilik ile tasarım aşamasındaki ürünlerin pazarla buluşma sürecini inanılmaz ölçüde kısaltan SolidWorks 2012’nin tasarımcı ve mühendislere yepyeni bir ilham kaynağı olduğu kanısındayım.”

“SolidWorks 2012” İşleri Yönlendirecek Tasarım Çözümleri Sunuyor için yapılan yorumlar

  1. Geri izleme: SolidWorks Enterprise PDM’ e Neden İhtiyaç Duyuyoruz? | REDÜKTÖR, VARYATÖR, DİŞLİ, MOTOR TEKNOLOJİLERİ DERGİSİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir